Tavo LRT

2018.11.23 10:58

A. Unikauskas: tikras vadovas ir šeimininkas yra moteris

LRT.lt 2018.11.23 10:58

„Jei vyras namie stengiasi būti šeimos galva, tai toje šeimoje vienas iš trijų: arba žmona jau nusidepresavusi, arba ten nuolatinė karo padėtis, arba ji spjovė į viską ir eina kairėn“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Beatos virtuvė“ sako gydytojas Alvydas Unikauskas. Anot jo, tikras vadovas ir šeimininkas – moteris. 

Moterims yra paprasčiau gyventi nei vyrams ir jos yra laimingesnės, nes geba bendrauti visais trim būdais: žodžiais, balso intonacijomis ir kūno kalba. Dėl tos pačios priežasties moterys lengvai pastebi, kada vyras meluoja. Tad vienintelis būdas vyrui išsisukti, pasak žinomiausio Lietuvos daktaro ir LRT laidos „Klauskite daktaro“ vedėjo A. Unikausko, – nusiųsti moteriai trumpąją žinutę.

„Dar niekas laidoje nebuvo taip aiškiai visko sudėliojęs į lentynėles“, – iš gydytojo pašmaikštavimų juokiasi jo pašnekovė, laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson.

Jau šį penktadienį laidoje „Beatos virtuvė“ daktaras A. Unikauskas Beatai pasakos: „Jei vyras namie stengiasi būti šeimos galva, tai toje šeimoje vienas iš trijų: arba žmona jau nusidepresavusi, arba ten nuolatinė karo padėtis, arba ji spjovė į viską ir eina kairėn. Negali aklas, kurčias žmogus su vis pasitaikančiais mąstymo sutrikimais kažkam vadovauti ir kažką daryti. Tikras vadovas, šeimininkas yra moteris, visur kur.“

Svoris ir mitybos režimas – dar vienas aktualus klausimas, kurį laidoje nagrinės Beata ir daktaras. Kai ilgiau organizmui neduodi valgyti, jis ne tik naudoja riebalus, bet dar ir visus kampelius išsikuopia, – apie mitybos režimą, padėjusį jam atsikratyti perteklinio svorio, pasakos A. Unikauskas, tad, pasak daktaro, daugumai žmonių mesti svorį – nėra ką veikti!  „Tai kodėl mes visi stori?“ – klaus gydytojo Beata.

Į šį ir kitus klausimus Alvydas Unikauskas atsakys jau šį penktadienį laidoje „Beatos virtuvė“ 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.