Tavo LRT

2018.07.13 19:24

Vis daugiau futbolo aistruolių FIFA 2018 stebi mobiliuosiuose įrenginiuose

Kol vieni pasaulio futbolo čempionatu mėgaujasi televizorių ekranuose, kiti rungtynes renkasi žiūrėti per išmanųjį telefoną. Tokias tendencijas pastebi ir telekomunikacijų bendrovės, ir portalas LRT.lt, per čempionatą sulaukęs trečdaliu daugiau naujų vartotojų.

Palyginti su 2014-aisiais Brazilijoje vykusiu čempionatu, LRT.lt portalas sulaukė 40 proc. daugiau peržiūrų ir 30 proc. procentų daugiau naujų vartotojų.

Ypač daug dėmesio sulaukė čempionato šeimininkės Rusijos rungtynės su Egipto, Kroatijos rinktinėmis.

Augimą pastebi ir telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ vadovas Antanas Bubnelis. Praėjusio penktadienio rungtynės, jo teigimu, sulaukė rekordiškai daug peržiūrų.

„Įprastai mūsų tinkle maždaug du trečdalius turinio sudaro vaizdo turinys. Tai gali būti tiek įrašai „Youtube“, tiek įvairios kitos videopaslaugos. Praeitą penktadienį beveik dvigubai daugiau žmonių žiūrėjo vaizdo turinį ir didžioji dalis jo buvo būtent futbolas. Skaičiuojame, kad keliasdešimt tūkstančių stebėjo mūsų vaizdo transliacijas“, – sako A. Bubnelis.

Didžiausio rungtynių žiūrimumo tikimasi sulaukti liepos 15-ąją per futbolo čempionato finalą, kur susirungs Kroatijos ir Prancūzijos rinktinės.