Tavo LRT

2018.02.13 19:42

„Kaunas 2022“ renginius nušvies ir LRT

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.02.13 19:42

Kaunas 2022 m. taps Europos kultūros sostine, o jo renginius tiesiogiai transliuos LRT. Tai sutartimi antradienį Kauno Žalgirio arenoje užtvirtino LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius ir „Kaunas 2022“ vadovė Virginija Vitkienė.

„Norime pasveikinti Kauną tapus Europos kultūros sostine ir džiaugiamės, kad galėsime prie to prisidėti, nors laiko atrodo dar daug. Linkime, kad Kaunui pasisektų, čia atvyktų daug svečių, būtų graži programa, o mes pagal galimybes stengsimės tai parodyti ir garsinti“, – žadėjo nacionalinio transliuotojo vadovas.

Savo ruožtu „Kaunas 2022“ vadovė tikino, kad tai svarbus įvykis ne tik pačiam miestui ir jo rajonui, bet ir visai šaliai.

„2022 m. čia bus visos Europos dėmesys. Kultūrą šiame projekte suprantame labai plačiai, jai priskiriame ir sportą. Žalgirio arena tarnauja ne tik sportui, bet ir renginiams, koncertams, tad tikime, kad ši aura, kai susirenka sporto aistruoliai, skanduoja, pajunta vienybę ir bendrystės jausmą, persikels į kultūros sferą“, – kalbėjo V. Vitkienė.

Plačiau – vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt