Tavo LRT

2019.12.09 15:12

LRT filmų gidas: šią savaitę žiūrėkite

LRT.lt2019.12.09 15:12

Šią savaitę kino gerbėjai mėgausis ryškiausiais veiksmo trileriais, romantiškomis istorijomis ir kinomanų pripažintomis dramomis. Kaip ir kiekvieną savaitę, kokybiško kino valandas garantuoja rinktinė LRT kolekcija.

Ketvirtadienis. Gruodžio 12 d.

Elito kine – 2 „Grammy“ apdovanojimus pelniusi kriminalinė komedija „O, broli, kur tu?“. Filmo veiksmas prasideda didžiosios krizės metais, kada sukčius Everetas turi sutvarkyti skubų reikalą laisvėje, tačiau kaip pabėgti iš kalėjimo, jeigu tu sukaustytas grandine su kitais dviem kaliniais?

Tenka kameros draugams papasakoti istoriją apie paslėptą milijoną ir tai, kad lobis netrukus gali atsidurti po vandeniu. Everetas pažada pasidalinti pinigais ir ryžtasi bėgti. Taip prasideda odisėja, tačiau koks tikrasis tos kelionės tikslas, žino tik pats herojus. Filmą žiūrėkite 21.30 val., per LRT PLIUS.

Penktadienis. Gruodžio 13 d.

21:30 val. Europos kino rubrikoje LRT PLIUS kanale žiūrėkite 2016 m. sukurtą dramą „Randas“. Joje pasakojama apie Alpių kaimelyje besisvečiuojantį italą Salvatorę, kuris daug keliauja, fotografuoja, lankosi žmonių ūkiuose. Pagyvenusiems gyventojams jis sukelia įtarimų, moterims – simpatijų, tačiau tikroji Salvatorės misija – rasti žmogų, Antrojo pasaulinio karo metais išžudžiusį visus jo artimuosius.

67 kino apdovanojimus pelnęs, 119 kartų nominuotas veiksmo trileris „Operacija „Skyfall“LRT TELEVIZIJOS eteryje bus rodomas 22.55 val. Persekiodamas nusikaltėlį Džeimsas Bondas grumiasi ant greitai lekiančio traukinio stogo, kai jį netikėtai kliudo kulka. Pažįstama agentė Eva į kolegą pataiko vykdydama Anglijos slaptųjų tarnybų vadovės agentės M nurodymus. Tik neaišku, ar tai bausmė už nepaklusnumą, ar bandymas atsikratyti nereikalingų liudininkų. Per trumpą laiką skirtinguose miestuose tragiškai žuvo keli slaptieji agentai, o atsakomybė už skaudžias netektis gula ant vadovės M pečių.

Šeštadienis. Gruodžio 14 d.

21:00 val. LRT PLIUS Kino žvaigždžių alėjoje – veiksmo trileris, dvidešimtasis filmas apie Džeimsą Bondą „Pasveikink mirtį kitą dieną“. Istorija prasideda įspūdingomis lenktynėmis teritorijoje tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos. Veiksmas tęsiasi Honkonge, Kuboje ir Londone, kur Bondas sutinka dvi damas, kurios vėliau atliks labai svarbų ir prieštaringą vaidmenį ieškant išdaviko ir užkertant kelią karui, kurio padariniai gali būti katastrofiški. Sekdamas pagrindinio niekšo pėdomis Bondas keliauja į Islandiją, kur jam suteikiama galimybė pirmam išbandyti naują ginklą.

LRT TELEVIZIJA šeštadienio vakarą, 23.10 val., kviečia žiūrėti romantinę dramą „Viena diena“. Čia pasakojama, kaip neįpareigojantis vienos nakties nuotykis Edinburgo koledžo studentus Emą ir Deksterį susiejo nuoširdžia draugyste, truksiančia visą gyvenimą. Susitikę 1988-ųjų liepos 15 d. jiedu susitaria, kad nepaisant aplinkybių, skirtingų laiko zonų ir miestų, atrastų ir prarastų mylimųjų, kiekvienų metų liepos 15 d. jie ras laiko susitikimui...

Sekmadienis. Gruodžio 15 d.

23.10 val. LRT TELEVIZIJA rodys populiaraus britų rašytojo Nicko Hornby romano ekranizaciją „Gyvenimas pagal jį“. Tipiškas Londono plevėsa ir cinikas Vilas Frimanas nerūpestingai apsipirkinėja brangiose parduotuvėse, šėlsta madinguose klubuose ir niekaip negali suprasti, kaip žmonės gali dirbti visą dieną. Taip jam bešvaistant įspūdingą tėvo palikimą išaušta diena, kai jis staiga suvokia: visi draugai kuria šeimas ir tampa laimingais sutuoktiniais, o jis taip ir liko vienas! Kad netektų nuobodžiauti, vyrukas nutaria susirasti rimtą merginą, kurią sutikti tikisi vienišų tėvų ratelyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt