2019.02.08 23:37

CSKA įtemptose rungtynėse palaužė Eurolygos čempionus

LRT.lt2019.02.08 23:37

Maskvos CSKA (16-6) krepšininkai Eurolygos rungtynėse namuose po labai atkaklios kovos paskutinėmis rungtynių minutėmis antrą kartą šiame sezone 82:78 (22:20, 12:20, 30:21, 18:17) įveikė Čempionų titulą ginantį Madrido „Real“ (17-5) klubą.

Atkaklios ir kovingos rungtynės lygiai vyko iki pat paskutinių mačo akimirkų. Danielio Hacketto baudų metimai likus žaisti 17 sek. suteikė CSKA trijų taškų persvarą – 81:78.

„Real“ paprašė pertraukėlės, tačiau CSKA galėjo neleisti atakuoti iš toli, nes nebuvo išnaudojusi pražangų limito.

Likus šešioms sekundėms Jaycee Carrollas vis dėlto išmetė tritaškį, tačiau kamuolys net nelietė lanko.

Per lemiamas 4,5 sekundės ispanai dar pražanga stabdė Willą Clyburną, kuris baudų metimu įtvirtino 16-ąją Maskvos klubo pergalę.

CSKA: N. De Colo 21, C. Higginsas 15, D. Hackettas 14.

„Real“: A. Randolphas 20, G. Ayonas 11, K. Prepeličius 10.