2018.10.27 21:37

C. Ronaldo įspūdingu smūgiu išplėšė pergalę „Juventus“ ekipai

15min.lt2018.10.27 21:37

Turino „Juventus“ futbolininkai Italijos „Serie A“ lygoje svečiuose laimėjo penktą kartą iš eilės. Šįkart lygos lyderiai rezultatu 2:1 palaužė „Empoli“ vienuolikę.

„Empoli“ pirmavo po Francesco Caputo įvarčio, vietos sirgalius tribūnose pakėlusio 28-ą rungtynių minutę. Tačiau svarbiausią žodį šiame mače tarė Cristiano Ronaldo.

Portugalų žvaigždė 54-ą minutę rezultatą išlygino nuo 11 metrų žymos, o pergalingą įvartį 70-ą minutę pelnė įstabiu tolimu šūviu.

Tai trečios „Serie A“ lygos rungtynės iš eilės, kuriose C. Ronado pasižymėjo įvarčiu.

Po 10-ies rungtynių „Juventus“ su 28 taškais išlieka „Serie A“ viršūnėje, „Empoli“ turi tik 6 taškus ir žengia 18-oje pozicijoje.

Beje, tai septintoji „Juventus“ pergalė iš eilės tarpusavio rungtynėse.

Paskutinį kartą šiam varžovui „Serie A“ lygoje Turino klubas pralaimėjo 1999 metais.