Naujienų srautas

Sportas2018.09.04 13:06

Žiedus sumainė Lietuvos ir Bulgarijos plaukikai

15min.lt 2018.09.04 13:06

Įspūdingas dviejų olimpiečių – lietuvio Mindaugo Sadausko ir bulgarės Ninos Rangelovos – tuoktuves Bulgarijoje draugai pavadino olimpinėmis vestuvėmis.

Beveik šimtas svečių iš viso pasaulio Bulgarijoje dalyvavo vestuvėse, kuriose amžiną meilę vienas kitam ant jūros kranto prisiekė 28 metų Mindaugas Sadauskas ir metais jaunesnė bulgarė Nina Rangelova.

Abu šie plaukikai yra baigę SMU universitetą JAV. Daugkartinis Lietuvos čempionas M.Sadauskas atstovavo mūsų šaliai 2012 m. Londono olimpinėse žaidynėse, yra dalyvavęs pasaulio ir Europos čempionatuose.

Jo išrinktoji – viena ryškiausių Bulgarijos plaukimo žvaigždžių, daugkartinė šalies čempionė ir rekordininkė, startavusi 2008 m. Pekino, 2012 m. Londono ir 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

Olimpiečių netrūko ir jų vestuvėse – iš Lietuvos atvyko Paulius Andrijauskas, Giedrius Titenis, Saulius Binevičius, Rugilė Mileišytė-Binevičienė, daug kitų buvusių ir esamų mūsų šalies plaukikų, šventėje linksminosi ir olimpinių žaidynių dalyviai, buvę Mindaugo ir Nino bendramoksliai iš Švedijos, Izraelio, Bermudų, Norvegijos, Slovėnijos, kitų šalių.

„Kadangi susirinko tiek daug olimpiečių, šias vestuves pavadinome tarptautinėmis mažosiomis olimpinėmis vestuvėmis“, – juokėsi 2000 m. Sidnėjaus, 2004 m. Atėnų ir 2008 m. Pekino olimpinių žaidynių dalyvis S. Binevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi