Naujienų srautas

Sportas2018.08.23 23:59

„Trijų milijonų“ išlydėtas „Sūduvos“ gynėjas tiki stebuklu: Glazge reikės mėgautis savo šansu

Linas Jocius, DELFI.lt 2018.08.23 23:59

Futbolo šventė Marijampolėje pavyko ir pirmosios rungtynės suteikia „Sūduvai“ trapią viltį. Europos lygos atkrintamojo etapo pirmasis mačas Suvalkijos sostinėje baigėsi 1:1 (1:1), o atsakomasis mačas – lygiai po savaitės.  

Pasibaigus mačui stadione aidėjo Marijono Mikutavičiaus „Trys milijonai“, o „Sūduvos“ žaidėjai neskubėjo į rūbine ir dėkojo sausakimšoms tribūnoms už palaikymą.

Po savaitės „Sūduva“ privalės pateikti dar vieną staigmeną – Glazge įveikti „Celtic“, jei nori patekti į kitą Europos lygos etapą.

„Sūduvos“ gynėjas Andro Švrljuga atsiduso – bent jau namuose nepralaimėta ir Glazge viskas prasidės nuo pradžių, kur svečiams iš Lietuvos reiks tikėtis bent jau vieno įvarčio.

„Kai toks palaikymas namuose, galima kalnus nuversti. Nepralaimėjome, sužaidėme lygiosiomis su garsiu klubu. Tai puikus rezultatas. Žinoma, visi norėjo laimėti, tačiau reikia būti realistais ir suprasti, su kuo žaidėme“, – teigė A. Švrljuga.

„Mes norėjome juos spausti nuo pat pradžių, tačiau praleidome ankstyvą įvartį, tai kiek išmušė mus iš vėžių. Parodėme charakterį, išlyginome rezultatą. Pirmasis kėlinys nebuvo geras. Per pertrauką padarėme kai kurias išvadas ir antrame kėlinyje buvome geresni. Jautėme, kad galime žaisti, be to, mus palaikė pilnos tribūnos sirgalių, tai motyvavo. Vyravo lygus žaidimas, kieta kova, tad rezultatas – dėsningas“, – po rungtynių teigė A. Švrljuga.

Anot jo, rungtynių pabaigoje jau trūko energijos, be to, nesinorėjo rizikuoti. Geriau į Glazgą keliauti su tokiu rezultatu, nei pralaimėjus namuose.

„Lygiosios dar nieko nenužudė šioje poroje. Taip, svečiuose „Celtic“ palaikys galbūt 50 tūkstančių žiūrovų, bus sunku, tačiau mums reikia tuo mėgautis. Kodėl gi ne? Ne kasdieną tokios rungtynės, tad reikia siekti geriausio ir tikėtis sėkmės“, – teigė „Sūduvos“ gynėjas.

Atsakomosios rungtynės vyks rugpjūčio 30 d. Glazge.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi