Sportas

2017.12.30 22:20

Į medalius pretenduojančių „Inter“ ir „Lazio“ akistata baigėsi lygiosiomis

eurofootball.lt 2017.12.30 22:20

Priešpaskutiniame 19-ojo Italijos čempionato turo susitikime į kovą stojo Milano „Inter“ bei Romos „Lazio“ klubai. Abu jie šį sezoną pradėjo puikiai, tačiau jam priartėjus prie vidurio susidūrė su sunkumais.

„Madų sostinės“ futbolininkai siekė atsitiesti po dviejų pralaimėjimų „Serie A“ bei iškritimo iš „Coppa Italia“ turnyro, o stipriausiųjų ketvertui į nugarą kvėpuojantis „Lazio“ turėjo puikią progą atimti taškus iš vienų pagrindinių savo konkurentų.

Visgi, savo tikslų „San Siro“ stadione nepasiekė nė viena ekipa, nes, nors dvikova ir buvo intriguojanti, kurti progas sekėsi sunkiai.

Bene geriausią galimybę pasižymėti Felipe Andersonas turėjo tik 80-ąją minutę. Šiam „Lazio“ saugui kontratakos metu nepavyko išnaudoti puikaus Ciro Immobile perdavimo.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo rezultatą 0-0. Tai reiškia, kad abi komandos jau leido į priekį pabėgti vakar laimėjusiam „Napoli“, o tokiu šansu pasinaudoti jau netrukus galės antrąją vietą užimantis Turino „Juventus“, kurio laukia rungtynės prieš Veronos „Hellas“.