2017.12.28 20:20

LKL autsaiderių mūšyje „Šiauliai“ išsivežė pergalę iš Kėdainių

basketnews.lt 2017.12.28 20:20

Itin kamuolį branginę „Šiaulių“ (5-11) krepšininkai pergalingai baigė 2017 metus Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL). Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose 79:72 (18:10, 23:22, 20:22, 18:18) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (4-13) krepšininkus.

Likus žaisti pusantros minutės šiauliečiai dar pirmavo 73:61, tačiau tuomet Margiris Normantas pelnė du taškus su pražanga, vėliau pridėjo tritaškį, Gabrielius Maldūnas pataikė vieną baudą ir skirtumas ištirpo iki 70:75.

Akeemas Wrightas pataikė 1 baudos metimą iš 2 ir svečių pranašumą padidino iki 76:70, o šeimininkams išsigelbėti liko 36 sekundės. Per jas Tadas Sedekerskis suklydo, o „Šiaulių“ pergalę įtvirtino viena Evaldo Šaulio bauda.

Šiauliečiams pergalę iškovoti padėjo mažas klaidų skaičius – svečiai prarado 10 kamuolių, o „Nevėžis“ suklydo 17 kartų.

Po šios nesėkmės „Nevėžis“ prarado galimybes patekti į Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą.

„Šiaulių“ komandoje į rikiuotę po dviejų mėnesių pertraukos grįžo amerikietis Nicholas Zeisloftas. Jis per 24 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 16, Donatas Sabeckis 15 (7 rez. perd.), Laurynas Birutis 14, Nicholas Zeisloftas 12, Akeemas Wrightas 9.

„Nevėžis“: Margiris Normantas 16, Gabrielius Maldūnas 15, Tadas Sedekerskis 11, Vladyslavas Koreniukas 10.