Sportas

2017.02.18 11:06

D. Sabonis NBA žvaigždžių apsuptyje uždainavo lietuviškai

basketnews.lt2017.02.18 11:06

Domantas Sabonis pirmą kartą dalyvavo NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginiuose, o prieš Kylančių žvaigždžių mačą jam ir kitiems lygos naujokams teko ne tik lieti prakaitą aikštėje, tačiau atlikti ir tam tikrą prisistatymą.

Labiau patyrę NBA krepšininkai ir treneriai tai vadina „Talentų šou“. Kiekvienas naujokas turi atsistoti prieš būrį bičiulių ir atlikti ką nors originalaus – pašokti, padainuoti ar pademonstruoti kitus sugebėjimus.

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip su tuo tvarkėsi D. Sabonio atstovaujama Pasaulio rinktinė. Pats lietuvis liko ištikimas savo tėvynei ir prieš visus krepšininkus ir trenerį Mike`ą Browną užtraukė lietuvišką „Su gimimo diena“ versiją.

Beje, panašiai iš padėties sukosi ir ispanai Willy Hernangomezas ir Alexas Abrinesas, Buddy Hieldas bei Jamalas Murray. Tiesa, labiau išskirtinis buvo kroatas Dario Šaričius, kuris sušoko trumpą šokį.

Gera nuotaika Pasaulio rinktinei padėjo triumfuoti – užsieniečiai JAV krepšininkus nugalėjo 150:141. Sabonis prie pergalės pridėjo 10 taškų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.