Naujienų srautas

Sportas2020.01.29 21:32

Koronaviruso smūgis sportui: atšauktas pasaulio lengvaatlečių čempionatas Kinijoje

neaišku ir dėl F-1 etapo
LRT.lt 2020.01.29 21:32

Kovo 13–15 dienomis Nandzinge turėjęs vykti pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas dėl siaučiančio koronaviruso yra atšaukiamas, pranešė pasaulio lengvosios atletikos federacija (IAAF).

Skelbiama, kad čempionatas nukeliamas į 2021 metų kovą. Įdomu, kad 2021 metais yra numatytas stadioninis pasaulio čempionatas, tiesa, jis vyks rugpjūčio mėnesį Judžine, JAV.

Nandzinge startuoti galėjo normatyvus iškovojusios trys Lietuvos lengvaatletės – trišuolininkė Diana Zagainova, bėgikė Agnė Šerkšnienė ir šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

Tiesa, visos trys sportininkės LRT.lt žiniomis dar nežinojo, ar tikrai važiuos į čempionatą Šanchajuje. Dabar jų dvejonėms atėjo galas, mat čempionato tiesiog nebus.

Dar prieš paskelbiant apie čempionato nukėlimą spaudoje pasirodė informaciją, kad Didžiosios Britanijos atletikos federacija svarstė nevažiuoti į čempionatą. Apie atsisakymą startuoti jau buvo pranešę ir olandai.

IAAF pranešė, kad gavo daug siūlymų čempionatą surengti kitur, tačiau nusprendė tokios galimybės atsisakyti. Anot pranešimo, tikimasi, kad kitais metais varžybas galės surengti tas pats Nandzingas.

Tiesa, kitų metų kovą Torūnėje (Lenkija_ yra numatytas Europos uždarų patalpų čempionatas.

Balandžio 17–19 dienomis Šanchajuje numatytas „Formulės-1“ pasaulio čempionato etapas kol kas nėra atšaukiamas, tačiau BBC praneša, kad FIA „stebi situaciją ir ją vertina“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi