Pasaulyje

2018.08.21 21:10

„MeToo“ aktyvistė A. Argento neigia turėjusi intymių santykių su nepilnamečiu aktoriumi

ELTA2018.08.21 21:10

42 metų italų aktorė ir judėjimo „MeToo“ aktyvistė Asia Argento atmeta kaltinimus seksualiniu priekabiavimu. „New York Times“ straipsnis, anot kurio, ji seksualiniai išnaudojo savo jaunesnį kolegą aktorių Jimmy`į Bennettą ir vėliau sumokėjo jam, kad išvengtų ieškinio, neatitinka tiesos, pareiškė A. Argento, kurią cituoja Italijos naujienų agentūra ANSA.

„Aš neigiu ir atmetu „New York Times“ paskelbto straipsnio, kuris cituojamas tarptautinėje žiniasklaidoje, turinį“, – sakė aktorė.

Ji pabrėžė esanti „labai šokiruota“ dėl „visiškai neteisingų“ žinių ir kalbėjo apie „persekiojimą“. Anot A. Argento, ji niekada jokia forma neturėjo seksualinių santykių su J. Bennettu.

„New Yorl Times“ pranešė, kad A. Argento Kalifornijoje mylėjosi su J. Bennettu, kai jam buvo 17, o jai – 37-eri. Seksas su jaunesniais nei 18 metų amžiaus asmenimis šioje valstijoje yra draudžiamas. J. Bennettas esą vėliau iš aktorės pareikalavo 3,5 mln. dolerių, pavasarį jie susitarė dėl 380 tūkst. dolerių (330 tūkst. eurų) sumos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt