Pasaulyje

2018.03.02 21:00

„The New York Times“: D. Trumpas nori atleisti savo dukterį ir žentą

ELTA2018.03.02 21:00

JAV prezidentas Donaldas Trumpas norėtų, kad jo duktė Ivanka ir jos vyras Jaredas Kushneris paliktų Baltuosius rūmus, todėl prašė personalo vadovą Johną Kelly`į juos atleisti. Tai penktadienį pranešė laikraščio „The New York Times“ elektroninė versija.  

Leidinio duomenimis, kai kurie D. Trumpo padėjėjai reiškia nepasitenkinimą dėl to, kad Ivanka ir jos vyras, kurie yra prezidento patarėjai, iki šiol išsaugojo savo postus Baltuosiuose rūmuose. Pats D. Trumpas kartais savo padėjėjams sako, jog J. Kushneris ir Ivanka nuo pat pradžių neturėjo eiti šių pareigų ir turi pasitraukti.

Pasak laikraščio, prezidentas privačiai netgi kreipėsi į J. Kelly`į, kad šis padėtų jam atleisti savo dukterį ir žentą. O Ivankai ir J. Kushneriui prezidentas sako, kad jie turi likti, rašo „The New York Times“.

Leidinio žiniomis, D. Trumpas nusivylė J. Kushneriu, pirmiausia dėl to, kad Amerikos žiniasklaida skiria pernelyg didelį dėmesį istorijai, susijusiai su tuo, kad prezidento žentas neteko teisės dirbti su labai slapta informacija. Jis galės susipažinti tik su „slaptais“ dokumentais, o ne su tais, kurie paženklinti žyma „visiškai slapta“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.