Naujienų srautas

Sportas2026.05.11 20:05

Prie Baltojo tilto – Čempionų lygoje triumfavusio „Ryto“ pagerbimas

LRT.lt 2026.05.11 20:05
00:00
|
00:00
00:00

Sekmadienį FIBA čempionų lygos trofėjų į sostinę atvežęs Vilniaus „Ryto“ klubas, pirmadienį šventiškai sutinkamas prie Vilniaus Baltojo tilto.

Vilniečiai Čempionų lygos finale pratęsimo pareikalavusioje dramoje 92:86 palaužė Atėnų AEK komandą. Lemiame susitikime „Rytas“ turėjo net 20 taškų deficitą, tačiau sugebėjo iš jo išsikapstyti.

Iki šio triumfo „Rytas“ tarptautinio turnyro trofėjų į viršų paskutinį kartą kėlė 2009 metais, kuomet laimėjo Europos taurę. Nuo 2020 metų Čempionų lygoje rungtyniaujantis klubas šiame turnyre triumfavo pirmą kartą.

Naudingiausiu finalo ketverto žaidėju buvo pripažintas Simonas Lukošius, kurio tritaškiai gelbėjo „Rytą“ ketvirtajame kėlinyje. Puolėjas per 23 minutes iš viso pelnė 23 taškus ir užfiksavo 23 naudingumo balus.

Susirinkę gerbėjai didžiuojasi savo palaikomos komandos istoriniu pasiekimu ir augimu per pastaruosius metus.

„Klubas labai užaugo. Turit omenyje, kokie buvo sunkumai, koks buvo sunkus periodas, tai dabar matyti tą augimą yra nerealu. Tikiuosi, kad tai nepabaiga“ , – LRT sakė ilgus metus „Rytą“ palaikantis sirgalius.

Kviečiame pasigrožėti pirmosiomis sutiktuvių akimirkomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi