Naujienų srautas

Pasaulyje2020.02.26 13:08

Į Britaniją sugrįžęs princas Harry prašo į jį kreiptis tik vardu

LRT.lt 2020.02.26 13:08

Pirmą kartą po oficialaus pareiškimo, kad atsitraukia nuo savo oficialių pareigų karališkoje šeimoje, Princas Harry apsilankė Didžiojoje Britanijoje. Vizito metu jis paprašė, kad nuo šiol į jį būtų kreipiamasi tik vardu, rašo „Sky News“.

Šiuo metu jis vieši Jungtinėje Karalystėje, Edinburge, norėdamas surengti renginį savo naujajai ekologinio turizmo kompanijai.

Harry jau kurį laiką su savo žmona Meghan ir sūnumi Archie gyvena Kanadoje.

LRT.lt primena, kad sausio mėnesį princas Harry ir Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle paskelbė apie sprendimą atsitraukti nuo savo oficialių pareigų kaip vyresnieji karališkosios šeimos nariai ir tapti finansiškai nepriklausomi.

„Po daugelio mėnesių apmąstymų ir vidinių diskusijų apsisprendėme dėl šių metų pokyčių. Ketiname atsitraukti kaip vyresnieji karališkosios šeimos nariai, planuojame tapti finansiškai nepriklausomi ir toliau visapusiškai remti Jos Didenybę Karalienę. Tik su jūsų padrąsinimu, ypač per pastaruosius kelerius metus, jaučiamės pasirengę įgyvendinti šį pokytį“, – tąsyk buvo rašoma poros paskyroje.

Pora atskleidė, kad laiką planuoja paskirstyti tarp Jungtinės Karalystės ir Šiaurės Amerikos: „Ši geografinė pusiausvyra leis mums užauginti sūnų gerbiant karališkąją tradiciją, kurioje jis gimė, ir kartu suteiksime savo šeimai galimybę atversti naują lapą, įskaitant naujos labdaros organizacijos sukūrimą.“

Kaip pranešė BBC, princas Harry ir M. Markle šį sprendimą priėmė vieni – nesikonsultavo nei su Harry`io broliu princu Williamu, nei su karaliene.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi