Naujienų srautas

Pasaulyje2019.06.18 22:24

Merkel sveikatos būklė sukėlė nerimą – susitikimo metu pastebimai drebėjo bei svyravo

LRT.lt, BNS 2019.06.18 22:24

Antradienį Vokietijos kanclerė Angela Merkel sukėlė nerimą, kai stovėdama ant raudonojo kilimo kartu su naujuoju Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu ėmė svyruoti bei stipriai drebėti. Pati kanclerė vėliau teigė kad tai – dehidratacijos pasekmė.

Iš karto po dviejų valstybių lyderių pasirodymo ant raudonojo kilimo Berlyne, internete ėmė plisti vaizdo įrašai, kuriuose matoma stipriai drebanti Vokietijos kanclerė, o šalia jos – ramiai stovintis V. Zelenskis. Imta spėlioti, kokie sveikatos sutrikimai gali kamuoti A. Merkel.

Po pasirodymo ant raudonojo kilimo A. Merkel su žiniasklaidos atstovais susitiko tik po pusantros valandos. Jiems pasiteiravus apie kanclerės būklę, ji teigė, kad drebėjimo priežastis – dehidratacija.

„Po to aš išgėriau mažiausiai tris stiklines vandens. Matyt, jų man ir trūko. Dabar jaučiuosi labai gerai“, – tikino kanclerė.

Pats V. Zelenskis taip pat tikino, kad Vokietijos kanclerė su juo buvo saugi ir kilus bet kokiai grėsmei, Ukrainos prezidentas buvo pasiryžęs padėti.

Šiuo metu Vokietiją alina karščiai, antradienį susitikimo metu temperatūra buvo pakilusi net iki 30 laipsnių karščio.

Susitikimo metu abiejų šalių lyderiai aptarė svarbius Ukrainai teritorinius klausimus bei sankcijas Rusijai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi