Muzika

2021.02.01 08:34

Išgirskite: „Twosome“ narys Justinas Stanislovaitis pristato dainą su atlikėja iš Japonijos

LRT.lt2021.02.01 08:34

Atlikėjas ir dainų kūrėjas Justinas Stanislovaitis prieš pat Kalėdas pristatė pirmąjį kūrinį iš suplanuoto tarptautinio albumo, kuriamo su užsienio atlikėjais. Nemažo susidomėjimo sulaukė jo ir prancūzo Kevino Yveno atlikta daina „Apie Gyvenimą/Autour De Toi“.

Šį kartą kartu su prodiuseriu Mariumi Matulevičiumi grupių „Justin 3” ir „Twosome” narys Justinas Stanislovaitis pristato kūrinį „Dangus“, prie kurio prisidėjo atlikėja Nanami Honda iš Japonijos.

Nanami, pasakodama apie šios dainos sukūrimą ir atlikimą, užsiminė, kad ją visad domino tarptautiniai projektai, o klausydamasi Justino atliekamos muzikos buvo sujaudinta ir iš karto įsimylėjo ne tik muziką, bet ir lietuvių kalbos romantišką ir šiltą skambesį.

Justinas Stanislovaitis pasakoja, kad atlikėją iš Japonijos surasti buvo ganėtinai sudėtinga, bet čia, žinoma, pasitarnavo ir išmaniosios technologijos,o tuomet jau greitai pavyko sutarti su Nanami ir sukurti dainą dviem kalbomis – lietuvių ir japonų.

Justinas užsimena, kad visame albume tvyro raginimas svajoti, suvokimas ,kad yra kažkas daugiau nei mes suprantame, amžinybės pojūtis, ramybė, o būtent Japonijos kultūroje to yra ypač daug.

Pats albumas unikalus tuo, kad atskleidžia kalbų ir kultūrų ypatybes ir skirtumus. Iš tikrųjų buvo sudėtinga rašyti tekstą japonų kalba, nes bandžiau išlaikyti šios dainos atmosferą, nuotaiką. Tačiau, kuo sunkiau buvo, tuo labiau man tai patiko.

„Labiausiai jaudino momentas, kai pirmą kartą klausiausi šios dainos demonstracinės versijos, - su jauduliu pasakoja Nanami Honda. - Aš tiksliai nežinojau, kaip visa tai gausis, bet tiesiog jaučiau, kad tai bus graži ir turtinga bei gili daina“.

Justino Stanislovaičio ir Mariaus Matulevičiaus kuriamame albume jau dalyvauja atlikėjai iš Japonijos, Prancūzijos, Egipto, Graikijos, Ukrainos, Egipto, Azerbaidžano, Nepalo, Ispanijos, Baltarusijos, Malaizijos. Taip pat šiuo metu yra derinamos bendradarbiavimo galimybės su keliais atlikėjais iš dar kelių šalių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt