Muzika

2020.09.04 10:34

Išgirskite: Justinas Stanislovaitis pristato dainuojamosios poezijos albumą „Daugiabučio istorijos“

LRT.lt2020.09.04 10:34

Po labai neužtikrintų ir itin permainingų metų dainininkas Justinas Stanislovaitis pristato stilizuotos dainuojamosios poezijos albumą „Daugiabučio istorijos“.

Anot iš „Eurovizijos“ atrankų gerai pažįstamo atlikėjo, tai svajingas, gilus, ironiškas, tačiau optimistiškas albumas, kuriame dainomis virto žinomų poetų Ilzės Butkutės bei Tado Žvirinskio tekstai.

„Šie metai kelia labai dviprasmiškus jausmus ir pažėrė įtin daug neužtikrintumo. Kartu su grupe turėjome aplankyti ne vieną užsienio šalį, taip pat buvo planuota daugybė privačių koncertų Lietuvoje. Daug ko teko atsisakyti, tačiau šis albumas įprasmina visą mano veiklą“, - sako grupių „Justin 3“ ir „Twosome“ narys Justinas.

„Ilzės Butkutės dėka pradėjau visiškai naują muzikinį etapą, o atradęs Tado Žvirinskio eiles nusprendžiau, kad tai privalo tapti albumu“, - priduria atlikėjas.

Rezultatas - keturiolika dainų, pasakojančių įvairias gyvenimiškas ir kasdieniškas istorijas. Nuo savotiškai romantiško gyvenimo daugiabutyje iki dainos apie karą ar net svajingo nusikėlimo į Itakę.

Visą albumą galima išgirsti čia:

„Manau, kad šiame albume tikrai kiekvienas gali atrasti save. Ir jaunasis menininkas ar mokslininkas, trinantis mokyklos suolus, svajojantis pakeisti pasaulį, ir sėkmingas verslininkas, ir nusivylęs studentas, namų šeimininkė, podiumo ledi ar visko matęs senjoras“, - sako Justinas Stanislovaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt