Muzika

2020.12.18 11:56

Išgirskite: „Twosome“ narys Justinas Stanislovaitis pristato dainą su prancūzų atlikėju

LRT.lt2020.12.18 11:56

Atlikėjas Justinas Stanislovaitis pristato projektą, kuriame lietuvių kalba susipynė su užsienio kalbomis ir tapo jausmingomis dainomis, kurios pristatomos klausytojams tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse.

Anksčiau paslaptingai užsiminęs apie albumą, kuriame išgirsime lietuvių kalba ir kitomis pasaulio kalbomis atliekamas dainas, šiandien atlikėjas, grupių „Justin 3“ ir „Twosome“ narys Justinas Stanislovaitis pristato pirmąjį kūrinį „Apie gyvenimą/Autour De Toi“.

„Prisiminiau, kaip kadaise grupės „Pink Floyd“ vadybininkas Peteris Jenneris, apsilankęs Lietuvoje, pasakojo apie kalbų unikalumą. Ir štai man gimė tokia idėja – mūsų kalbos unikalumą ir autentiškumą suderinti su pasaulio kalbomis“, - pasidalino albumo gimimo idėja Justinas.

Šiandien pristatoma pirmoji daina, įrašyta su atlikėju ir dainų autoriumi iš Prancūzijos Kevinu Yvenu.

Netoli Liono gimęs ir užaugęs Kevinas Yvenas yra dainininkas ir dainų autorius, kuriam didelę įtaką daro popkultūra ir tokie atlikėjai kaip Kelly Clarkson, Katy Perry, Demi Lovato, Sam Smith, Ailee ir daugelis kitų.

Kevinas Yvenas yra dainavęs 30 000 žiūrovų talpinančiame stadione Pietų Korėjoje, pasauliniame tiesioginio eterio konkurse „Changwon K-Pop World Festival“.

„Šiuo metu kartu su prodiuseriu Mariumi Matulevičiumi ruošiame dainas su atlikėjais iš Japonijos, Azerbaidžano ir daugybe kitų. O šiandien pristatome mūsų ir prancūzų kalbos kuriamą skambesių žaismą.

Norėjome, kad lietuviškai ir prancūziškai skambančio teksto mintis būtų ta pati, nors išreikšta kitais žodžiais ir sakiniais.

Naujasis albumas apie gyvenimą, prancūzų kalba – meilės kalba, tad viskas ir albumas prasideda nuo jos – meilės ir dainos apie ją“, - pasakoja Justinas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.