Muzika

2020.12.04 13:19

Išgirskite: „Justin 3“ pristato kitokią ir neįprastą kalėdinę dainą „Midnight in The Desert”

LRT.lt2020.12.04 13:19

Po pasirodymų televizijoje su grupe „Twosome“ dainininkas Justinas Stanislovaitis grįžta prie savo projekto „Justin 3” kūrybos ir kartu su prodiuseriu Mariumi Matulevičiumi pristato naują kūrinį pavadinimu „Midnight in The Desert”.

„Kaip ir kiekvienais metais žiemą pasipila kalėdinės dainos. Susijusios su šalčiu, sniegu ir kalėdine atributika.

Šį kartą mes pabandėme pažvelgti į tai kitaip. Kalėdos yra Jėzaus gimimo data ir kaip istoriniai šaltiniai rodo, tą dieną greičiausiai nesnigo. Apskirtai, tuose kraštuose sniego būna, tačiau tai yra itin retas reiškinys”, - sako grupės lyderis J. Stanislovaitis.

„Kartu su Mariumi Matulevičiumi pabandėme įsivaizduoti, kaip ta naktis galėjo atrodyti. Taip ir gimė šios dainos idėja. Klausantis galime bandyti įsivaizduoti Betliejų, Jeruzalę, tris karalius ir žvaigždėtą naktį“, - priduria dainininkas.

Justinas Stanislovaitis taip pat atskleidžia, kad kuria albumą, kuriame lietuvių kalba susipins su daugybe kitų pasaulio kalbų.

„Per karantino laikotarpį pasinėriau į įvairiausius pasaulio garsus. Todėl nauja muzika, kurią ketiname pristatyti klausytojams, yra apipinta įvairiausiais muzikiniais atspalviais, primenančiais vieną ar kitą šalį“, - žada atlikėjas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt