Muzika

2020.09.18 11:15

Išgirskite: lietuviai „Justin 3“ pristato dainą, įrašytą su atlikėju iš Ugandos Cool Dee Ug

LRT.lt2020.09.18 11:15

Dainininko Justino Stanislovaičio suburta grupė „Justin 3” šiandien pristato kūrinį, kuriam jėgas suvienijo su vokiečių leidykla „Adamant Music“, atlikėju, kompozitoriumi bei tekstų autoriumi iš Afrikos Cool Dee Ug, prodiuseriu Mario Kernn bei Jūrate Miliauskaite ir jos choru „Saulės vaikai“.

„Tai buvo neįprastas kūrinys. Visi dirbom labai vieningai ir šis darbas dar kartą įrodė, kad nebėra svarbu kur esame, pasaulis tapo mažas ir labai prieinamas, - sako grupės „Justin 3“ lyderis J. Stanislovaitis. - Cool Dee Ug tiesiog parašė su pasiūlymu bendradarbiauti. Sako, kad mūsų muzika labai gerai derėtų su afrikietiška atmosfera. Tad pamaniau, kodėl ne. Skambutis Mariui Matulevičiui, kuris tarptautinėje erdvėje dabar žinomas kaip Mario Kernn, šis iškart išgirdo vaikų chorą skambantį per priedainį ir paprašė Jūratės Miliauskaitės ir jos choro „Saulės vaikai“ pagalbos“.

Cool Dee Ug yra atlikėjas iš Ugandos. „Muzikinę karjerą pradėjau dar 2015 m. Tada netekau mamos, kuri viena mane augino“, - pasakoja atlikėjas. - Aš pradėjau nuo mokyklos, kai grodavau būgnais. Lankiau mokyklos chorą, kuriame be dainavimo dar ir šokome vietinį šokį „maganda“, tai vienos Ugandos genties pavadinimas. Kadangi mama mane labai mylėjo, skatino ir palaikė dėl muzikos, noriu, kad ji manimi didžiuotųsi, ji jau iškeliavo“.

Prieš oficialiai jį išleidžiant, kūrinys vasarą jau tapo aktoriaus Zigmanto Baranausko organizuojamos vasaros stovyklos „Žaidžiame Teatrą“ baigiamojo spektaklio finaline daina, o dabar jau pakeliui į Lietuvos bei pasaulio radijo stočių eterį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt