Muzika

2020.07.20 13:13

Donatas Montvydas po karantino sugrįžo į sceną – minią gerbėjų kaitino Klaipėdoje

LRT.lt2020.07.20 13:13

Penktadienio vakarą Klaipėdoje, išskirtinėje renginių erdvėje „Šiaurinis ragas“ įvyko gausybės gerbėjų susidomėjimo sulaukęs Donato Montvydo koncertas.

Ypatingai šiltą vakarą publika kartu su atlikėju dainavo vieną už kitą geriau žinomus kūrinius. Klaipėdoje pirmą kartą gyvai nuskambėjo ir naujausia dainininko daina – „Kol vakaras ilgas“.

Šią vasarą Klaipėdoje renginių organizatoriaus Jevgenijaus Sokolovo iniciatyva įkurta unikali renginių erdvė „Šiaurinis ragas“, kurioje įvyks ryškiausių šalies atlikėjų Jazzu, „8 Kambario“, Evgenyos Redko, „G & G Sindikato”, Justino Jaručio ir Jovani bei daugelio kitų išskirtiniai koncertai.

Panašu, kad erdvė pasiteisino, o klaipėdiečiams bei miesto svečiams tapo tikru traukos centru, kuriame vyksta gausybė kokybiškų pasirodymų.

Penktadienį viename pirmųjų koncertų pasirodęs D. Montvydas neslėpė džiaugsmo, kad pagaliau gali sugrįžti į sceną su daugybe klausytojų.

„Per šį periodą supratau, kad buvimas scenoje yra nepalyginamas su niekuo kitu ir labai pasiilgtas jausmas. Labai laukiau pagaliau pasimatyti su muzikos išsiilgusiais klausytojais tokioje unikalioje vietoje“, – anksčiau teigė Donatas.

Išskirtinėje reginių erdvėje „Šiaurinis ragas“ laukia ir daugiau garsiausių šalies atlikėjų pasirodymų. Jau kitą penktadienį, liepos 31 d., čia savo muziką dovanos šių dienų diva – Evgenya Redko, rugpjūčio 6 d. vieną už kitą geriau žinomus kūrinius atliks Natalija Bunkė, vienu romantiškiausių šios vasaros vakarų tituluojamas Jazzu pasirodymas įvyks rugpjūčio 7 d., o 8 d. į „Šiaurinio rago“ sceną žengs neabejotinai vienas sėkmingiausių šių dienų duetų – „8 Kambarys“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt