Muzika

2020.06.19 10:44

Pamatykite: dėl karantino vestuves nukėlęs atlikėjas Justinas Stanislovaitis sužadėtinę įamžino klipe

LRT.lt2020.06.19 10:44

Lietuvių muzikos grupė „Justin 3“ ir toliau stengiasi veržtis į tarptautinę rinką - šįsyk su daina „Dangerous Girl“, kurią parašė kartu su amerikiečių autore Hayley Timmons.

Šios dainos muzikinis klipas jau įtrauktas į „California Music TV“ ir „Ambizion TV“ muzikinius kanalus, o ir pati daina jau sukasi JAV, Europos ir Azijos radijo stočių eteryje. Kaip ir ankstesni įrašai, ji išleista bendradarbiaujant su vokiečių leidybine kompanija „Adamant Music“.

Pavojinga mergina klipe - šokėja, šokių mokytoja, „Miss visata 2019“ finalininkė Lietuvoje Laura Tuomaitė. Mergina taip pat yra „Justin 3“ lyderio Justino Stanislovaičio sužadėtinė.

Karantinas, kaip ir daugeliui, šiai porai pakeitė planus. Birželio 6 dieną planuotos vestuvės perkeltos į rudenį, o šią, jau laisvą datą, jie pasirinko būtent dainos „Dangerous Girl“ vaizdo įrašo filmavimui.

Nors daugelis rinktųsi romantišką laiko praleidimą, pasivaikščiojimą pajūriu ar tiesiog ilgus rytus, nieko neveikiant, jie tik šypsosi. Abu mėgsta daug dirbti, o, kai tenka dirbti kartu, tai juos tik dar labiau suartina, o ir romantiškų akimirkų netrūksta.

Klipo „Dangerous Girl“ kūrėjai dėkingi visiems prisidėjusiems prie šio projekto.

Aktorės Lauros Tuomaitės grožį paryškino vizažistė Greta Palikšaitė, visa tai įamžino objektyvo meistras Audrius Stanislovaitis, o garso dizainu rūpinosi prodiuseris, garso režisierius Germanas Skoris.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt