Muzika

2020.05.09 20:16

Išgirskite: nauja lietuvių „Justin 3“ daina – po Vokietijos įrašų leidyklos sparnu

LRT.lt2020.05.09 20:16

Koronaviruso pandemijai kaustant pasaulį, dainininko Justino Stanislovaičio grupė „Justin 3“ toliau stengiasi skintis kelią į tarptautinį pripažinimą.

Šį kartą grupė, pažįstama ir iš „Eurovizijos“ atrankų, pristato dainą „Night Driving”.

Bendradarbiaudama su vokiečių leidykla „Adamant Music”, grupė „Justin 3“ išleidžia jau ketvirtą daioną. Prieš tai išlestas šokių muzikos kūrinys „Nothing To Lose“, sukurtas kartu su didžėjumi iš Austrijos Antony Vibes, pateko į užsienio radijo stočių eterį.

Ją buvo galima išgirsti net tik per radiją, bet ir nuo Jungtinių Arabų Emyratuose esančių klubų iki Los Andželo barų bei Japonijos traukinių stočių.

Šį kartą „Justin 3“ pristato šiek tiek kitokią dainą. „Tikiuosi, kad ši daina klausytojams suteks šiek tiek atsipalaidavimo. Įtampos pasaulyje dabar tikrai netrūksta, tad tikiuosi, kad šioks toks lengvas pasivažinėjimas po naktines miesto gatves per „YouTube“ langą suteiks daugumai reikalingos ramybės“, - sako grupės lyderis J. Stanislovaitis.

Jis sako, kad karantino metu parašė daug dainų, tad dienos išvys ir lietuviški, dainuojamosios poezijos kūriniai, ir dainos italų kalba, ir, žinoma, naujos „Justin 3“ dainos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.