Muzika

2019.08.02 12:05

Lietuviai „Justin 3“ pristato uždegančią dainą „Timeless Love“: tikslas - užkariauti užsienio rinką

LRT.lt2019.08.02 12:05

Nesenstanti, nesibaigiančio galiojimo meilė vis dar tebėra geidžiamiausias jausmas pasaulyje, kurį daugelis vienišų širdžių tikisi sučiupti saulėtų vasaros atostogų metu. Kaip tik tokiu metu poproko sparnui atstovaujantys lietuviai „Justin 3“ tarptautiniu mastu pristato singlą „Timeless Love“.

Grupė, dalyvavusi ir „Eurovizijos“ atrankoje, neseniai pasirašė sutartį su vokiečių leidybine kompanija „Adamant Music“. Jų globoje išleido dainą „Timeless Love“, dar du singlai numatyti artimiausioje ateityje. „Norime išplėsti savo auditoriją ir užkariauti vis daugiau tarptautinės rinkos“, – neslepia „Justin 3“.

Jų naujosios dainos tema yra amžinai aktuali, nes tai – meilė. „Visos dainos – apie meilę. Ar žmogui, ar gamtai, ar muzikai, ar savo žaliems marškinėliams su kvailu užrašu, su kuriais nesinori išsiskirti. Kartais meilė kankina, žudo, išmuša žemę. Kartais – išneša į kosmosą. Labai gera dainuoti apie meilę, kuri susprogsta užburiančioje vasaros atmosferoje. Kai užsimerki ir matai laimingiausią pasaulyje porą – du žmones, kurie kaip išprotėję šoka kur nors festivalyje, nes jiems priklauso visos dainos, visas dangus, visas smėlis ir visa vasara. Tai „Timeless Love“ – apie tokius įsimylėjėlius“, – pasakoja „Justin 3“.

Užvedantis ritmas, jautri istorija, patrauki melodija, draugiškas vokalisto Justino balsas ir techniškai nepriekaištingas žinomo Lietuvos muzikos prodiuserio Mario Kernn išpildymas paverčia šią dainą rimtu iššūkiu kitam jų hitui „Rumors“, kurį transliavo daugybė didžiųjų Europos radijo stočių.

„Justin 3“ yra surengę televizijos pasirodymus, koncertavę didžiuosiuose Lietuvos festivaliuose, vieno elektronikos milžino kvietimu dalyvavo išskirtiniame projekte Frankfurte. Be to, jie pakviesti groti Abu Dabyje vyksiančiame „Formulės-1“ čempionate, kurio koncertinėje dalyje pasirodys ir garsusis amerikiečių reperis Travis Scottas.

Šiuo metu grupė intensyviai ruošia du albumus, vienas kurių bus anglų kalba, kitas – lietuvių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.