Muzika

2020.03.19 12:15

Išgirskite: poetų tekstų įkvėptas Justinas Stanislovaitis pristato naują dainą „Pusryčiai į lovą”

LRT.lt2020.03.19 12:15

Dainininkas Justinas Stanislovaitis pavertė dar vieną poeto Tado Žvirinskio eilėraštį daina.

„Laiko turiu nemažai, kaip ir, ko gero, dauguma muzikantų, tad nusprendžiau išnaudoti jį produktyviai. Turiu kilnojamą įrašų studiją, tad net ir karantino metu galiu įrašinėti dainas nepalikdamas savo namų”, - pasakoja Justinas.

Kartu su aktoriumi Zigmantu Baranausku išleidęs albumą, Justinas Stanislovaitis susitelkė ties melodijos pritaikymu poezijos kūriniams.

„Viskas prasidėjo nuo kompozitorių konkurso, kuriame sukūriau muziką Ilzės Butkutės eilėraščiui, po šio debiuto autorė padovanojo savo eilėraščių knygą „Karnavalų mėnuo".

Knygos gavimas ir Ilzės Butkutės tekstai suteikė stimulą kūrybai. Šiuo metu domiuosi ne vieno lietuvio poeto tekstais. Vis dėlto, manau, tai nėra tradicinė dainuojamoji poezija, išlieku savimi ir į skambesį įnešu savo patirtį", - sako Justinas Stanislovaitis.

Pasak atlikėjo, greitu metu bus galima tikėtis ir dainuojamosios poezijos dainų albumo, tačiau dainininkas mielai bendradarbiautų ir su jam dar neatrastų eilėraščių tekstų autoriais.

„Daina po dainos, ir štai antroji pagal Tado Žvirinskio poeziją. Šis laikotarpis skirtas būtent šiai muzikai, todėl planuose ne tik albumas, bet ir turas po Lietuvą. Vos tik pasibaigs karantinas, pradėsime koncertuoti su šia programa", - žada atlikėjas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt