Muzika

2020.04.16 13:09

Šokių muzikos žvaigždė Davidas Guetta surengs specialų koncertą kovai su COVID-19 paremti

LRT.lt2020.04.16 13:09

Vienas populiariausių pasaulio didžėjų Davidas Guetta surengs specialų tiesioginį koncertą, kurio metu rinks lėšas ne pelno siekiančioms organizacijoms.

Pasaulyje pripažintas prancūzų didžėjus ir prodiuseris Davidas Guetta šį šeštadienį surengs tiesioginį, dviejų valandų trukmės koncertą, tam, kad paremtų pasaulinę kovą su COVID-19 pandemija.

Davidas pasirodys išskirtinėje Majamio vietoje ir visus už koncertą surinktus pinigus paaukos Pasaulio sveikatos organizacijai ir dar keliolikai ne pelno siekiančių organizacijų.

Pirmą valandą nakties Lietuvos laiku (naktį iš šeštadienio į sekmadienį) prasidėsiantis didžėjaus pasirodymas bus transliuojamas atlikėjo socialinių tinklų paskyrose: „Facebook“, „Instagram“, „YouTube“, „Twitter“ ir „Twitch“. Dalis Majamio gyventojų Guettos koncertą galės stebėti gyvai iš savo namų balkonų.

D. Guetta koncertu nori suvienyti ir įkvėpti savo gerbėjus. Jis įsitikinęs, kad muzika yra geriausia priemonė kovoje prieš šiuos niekur nematytus iššūkius. Atlikėjas pažada išskirtinę renginio kokybę, koncertu galės mėgautis žmonės iš viso pasaulio.

„Labai džiaugiuosi galėdamas apie tai pranešti oficialiai. Šią mintį gvildenome jau kurį laiką. Visiems žmonėms, kurie šiuo metu kovoja su pasauline pandemija siunčiu kuo šiltesnius linkėjimus, tikiuosi, kad mano koncertas sujungs žmones ir padės surinkti pinigų tiems, kuriems jų šiuo metu labiausiai reikia", - sako D. Guetta.

Tiesioginio koncerto metu Guetta surinktas lėšas skirs keturioms ne pelno siekiančioms organizacijoms, taip pat paaukos 150 tūkst. dolerių „Feeding South Florida“ organizacijai, šie pinigai regione padės paskirstyti daugiau kaip milijoną maisto davinių. Pinigai taip pat bus skirti „Feeding America“, „Fondation Hôpitaux de Paris - Hôpitaux de France's“ ir Pasaulio sveikatos organizacijai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt