Muzika

2020.03.10 17:16

Išgirskite: Los Andžele gyvenantis lietuvių reperis Atikin pristato naują kūrinį „Į akis“

LRT.lt2020.03.10 17:16

Los Andžele gyvenantis ir už Atlanto muzikanto karjerą darantis klaipėdietis reperis Nikita Sryvkinas, žinomas Atikin pseudonimu, pristato savo pirmąją dainą lietuvių kalba „Į akis“.

Klaipėdoje gimęs Atikin 2011 metais siekti savo muzikinių svajonių išvyko į Londoną. Po trejų metų lietuvių pamėgtoje šalyje reperis suprato, kad jo vieta yra Amerika ir jis savo laimę turi pamėginti Los Andžele.

„Ne veltui Amerika yra vadinama svajonių šalimi. Per šešerius gyvenimo metus aš susipažinau su begale populiarių atlikėjų.

Los Andžele įrašiau krūvą dainų, nufilmavau sėkmės sulaukusių vaizdo klipų – „No Way Back", „Hit A Lick“, „Do It Big" ir net patekau į vieną didžiausių hiphopo kanalų „Worldstar“ su vaizdo klipu „Bulletproof", - pasakojo atlikėjas.

Atikin savo socialiniuose tinkluose neužmiršdavo ir gerbėjų iš Lietuvos, dažnai anglų kalbą pakeisdavo lietuvių kalba. Gerbėjų paskatintas vienoje iš gyvų transliacijų atliko kūrinį „Į akis“.

„Aš tyliai ruošiau albumą lietuvių kalba, tačiau Lietuvoje negyvenu jau 9 metus. Nelabai supratau muzikinės rinkos ir ar mano muzika patiks tautiečiams, bet po gerbėjų reakcijos supratau, kad „Į akis“ bus hitas“, - šypsosi Atikin.