Muzika

2020.02.13 16:07

„Eurovizijos“ atrankos finalininkės „The Backs“ papasakojo, kaip keistų pasirodymą gavusios milijoną

LRT.lt2020.02.13 16:07

Ketvirtadienio popietę naujienų portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje viešėjo grupė „The Backs“, jau šį šeštadienį kovosianti „Eurovizijos“ atrankos finale.

Pokalbio įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina. „Eurovizijos“ atrankos finalininkės „The Backs“ papasakojo, kaip keistų pasirodymą gavusios milijoną

„The Backs“ – tai dainininkės Silvija Pankūnaitė-Micutė, Berta Timinskaitė, Eglė Gadeikytė ir Algė Matekūnaitė, Lietuvos muzikos pasaulio užkulisiuose gerai žinomos jau ne vienus metus.

Silvija yra vienos populiariausių Lietuvos grupių SEL vokalistė, Berta popmuzikos gerbėjams žinoma iš muzikinių TV projektų ir veiklos grupėje „SillyCut“, tačiau visos keturios merginos yra pagarsėjusios ir kaip puikios pritariančios vokalistės, talkinusios daugybei Lietuvos muzikos žvaigždžių.

Prieš kelerius metus jos susibūrė ir nusprendė žengti į scenos priekį – taip atsirado grupė „The Backs“, kurios pavadinime užkoduota dainininkių patirtis (anglų kalba taip vadinami pritariantieji vokalistai).

Ne vieną koncertą klubuose ir festivaliuose surengusios atlikėjos šiuo metu ruošia debiutinį albumą, o atrankoje dainuoja jausmingą, apmąstymų apie gyvenimą kupiną dainą „Fully“ ir žavi publiką tobulai derančiais balsais.

Grupės pasirodymas atrankos pusfinalyje:

Eurovizija 2020. „The Backs“ – „Fully“

Beje, visos šios grupės narės jau yra dainavusios ir didžiojoje „Eurovizijoje“, kai kurios – net daugiau nei kartą.
2014-aisiais Eglė ir Algė buvo pritariančiosios „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavusios Vilijos Matačiūnaitės vokalistės, o pernai visa grupė „The Backs“ „Eurovizijoje“ talkino Jurijui Veklenko.

„Eurovizijos“ atrankos finale, kuris Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks vasario 15 dieną, rungsis Aistė Pilvelytė, „The Roop“, KaYra, Rūta Loop, Monika Marija, Monique, Meandi ir „The Backs“. Finalą tiesiogiai transliuos LRT televizija ir LRT radijas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt