Muzika

2020.01.27 11:54

Dėl kamuojančių skausmų Madonna atšaukia vis daugiau koncertų

LRT.lt2020.01.27 11:54

Popatlikėja Madonna vėl atšaukė savo gastrolių „Madame X“ koncertą. Pirmadienį turėjo būti surengtas pirmasis iš 15 jos pasirodymų Londone. Tačiau dėl „sužalojimų, kamuojančių mane nuo koncertinio turo pradžios“, medikai patarę jai keletą dienų pailsėti, rašė 61-erių atlikėja instagrame.

„Aš mažiausiai noriu nuvilti savo gerbėjus ar pakenkti mano šou darnai“, – tikino Madonna. Vis dėlto daugelis gerbėjų į šią žinią reagavo su erzeliu.

Tačiau visiškai netikėta ji nebuvo. Jau keliskart atlikėja atšaukė savo „Madame X“ gastrolių koncertus. Vienas jų – Lisabonoje – praėjusią savaitę dėl „milžiniškų skausmų“ atšauktas likus tik 45 minutėms iki pasirodymo pradžios. Detalių apie savo sužeidimus Madonna nepateikė.

Pernai atlikėja savo publikai San Franciske pasakojo apie kelio skausmus ir raiščių plyšimą. Viename repeticijų vaizdo įraše Madonną neseniai buvo galima išvysti su kelio apsauga.

„Kaip sužeista Madame apšyla pasirodymui... labai atsargiai“, – komentavo ji.

„Aš visad turiu klausytis savo kūno ir pirmiausiai paisyti savo sveikatos, – rašė atlikėja dabar. – Aš vėl labai apgailestauju, kad tenka kažką nuvilti. Prašau, patikėkite. Tai, kad turiu atšaukti šį šou, man yra skaudžiau nei manote. Dar kartą ačiū už supratimą“.

Kai kurie internautai įrašą komentavo širdelės simboliais ir linkėjimais sveikti. Tačiau ne visi buvo tokie supratingi.

„Tai jau nėra normalu. Atšauk visas gastroles ir liaukis piktinusi gerbėjus“, – komentavo vienas vartotojas. Kitas rašė: „Rūpinkis savo kūnu ir atidėk arba atšauk gastroles. Kelių dienų atokvėpio nepakaks“.

Koncertas trečiadienį, kaip ir planuota, anot Madonnos, įvyks.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.