Muzika

2020.01.02 11:09

„Justinas Trio“ pristato naują dainą „Aš dar tikėsiu“

LRT.lt 2020.01.02 11:09

Po fenomenaliai sėkmingo šventinio periodo, akimirksniu išparduotų koncertų, grupė „Justinas Trio“ sukūrė Tado Žvirinskio eilėms muziką ir pristato dainą „Aš dar tikėsiu“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Dainos „Aš dar tikėsiu“ gimimo istorija yra ganėtinai ironiška, – sako Justinas. – Kartą mano kolegė Ieva Stankutė pamatė feisbuke, kad poetas Tadas Žvirinskis paskelbė, jog ieško, kas jo eiles paverstų daina. Ir sako man – parašyk jam. Aš taip ir padariau. Pasirodo, tai buvo tiesiog pamąstymas juoko forma, tačiau, vis tik, kiekviename juoke, matyt, yra dalis juoko, nes visa likusi dalis yra tiesa.

Tad pakopa po pakopos, taip ir gimė daina. Šis Tado Žvirinskio sonetas tiesiog surezonavo su tuometine būsena ir muzika gimė labai greitai, viskas tiesiog susidėliojo. Tarytum taip buvo lemta. Mano nuomone, tai eilės, į kurias telpa gyvenimas“, – sako Justinas Stanislovaitis.

„2019 metai buvo proveržio metai, nors emocine prasme tai buvo labai sunkus periodas“, – sako grupės lyderis Justinas Stanislovaitis. Grupė koncertavo tarptautinėje muzikos konferencijoje, kuri vyko Valencijoje.

Tarptautinė kompanija, elektronikos gigantė „Samsung“ pakvietė groti vienoje iš 5 pasaulyje esančių „Samsung Showcase“ parduotuvių Frankfurte, grupė koncertavo Estijoje, Latvijoje, Čekijoje ir, žinoma, Lietuvoje. Grupės istorijoje – kontraktas su vokiečių leidybine kompanija, naujas, sėkmingas projektas su smuikininke Agne Doveikaite. Taip pat finišo tiesiojoje esantys albumo „Pakilt Virš Debesų“ darbai.