Muzika

2019.12.19 10:58

Su JAV grupe „Limp Bizkit“ Kaune pasirodys ir Baltijos šalyse gimęs DJ Lethal

LRT.lt2019.12.19 10:58

Jau vasario 26 dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune pasirodysianti pasaulinio garso amerikiečių repo, metalo ir roko grupė „Limp Bizkit“ toliau džiugina savo gerbėjus.

Didžiausią šalies areną sudrebinsiantys rokeriai patvirtino, kad Kaune vyksiančiame koncerte kartu su jais pasirodys ir Baltijos šalyse gimęs DJ Lethal. Latvijos sostinėje Rygoje gimęs latvių - amerikiečių didžėjus ir prodiuseris lapkričio 18 d. atšventė savo 46-ąjį gimtadienį.

DJ Lethal, kurios tikrasis vardas Leoras Dimantas, pastoviam gyvenimui į JAV kartu su tėvais atvyko ankstyvoje vaikystėje. Po keleto metų Niujorke ir Naujajame Džersyje, Dimantų šeima 80-ųjų pabaigoje persikėlė į Los Andželą, kur Leoras susižavėjo hiphopo kultūra, grafiti, breiku, beatboxu ir išmoko didžėjauti. Būtent šiame mieste jis susipažino su reperiu Everlastu, kuris įvertino Dimanto talentą ir pasiūlė kartu leistis į gastroles Europoje, kuriose grojo kartu su Ice-T ir „Rhyme Syndicate“. Nors Leorui buvo tik 16 metų, jis dėl šių gastrolių metė mokslus ir pradėjo muzikos karjerą.

1990 m. Everlastas išleido albumą „Forever Everlasting“, kuris buvo įrašytas kartu su Leoru Dimantu, tuo metu jau žinomu kaip DJ Lethal. Įrašas nesulaukė didelės sėkmės, todėl Everlastas, DJ Lethal ir Danny Boy sukūrė grupę „House Of Pain“. Jau debiutinis grupės albumas sulaukė didelės sėkmės ir buvo išpirktas platininiu tiražu. Labiausiai išpopuliarėjo hitu tapusi albumo daina „Jump Around“.

Po keleto metų nusprendę baigti grupės karjerą, „House Of Pain“ surengė atsisveikinimo turą. Koncertą apšildė tuo metu neseniai susikūrusi grupė „Limp Bizkit“.

DJ Lethal nesunkiai rado bendrą kalbą su jaunaisiais muzikantais ir netrukus tapo pilnaverčiu grupės nariu. 2012 m. DJ Lethal pasitraukė iš „Limp Bizkit“, tačiau pernai muzikantų keliai vėl subėgo ir dabar jis vėl yra grupėje, suteikdamas jai unikalų, tik jam būdingą muzikos skambesį.

Be jau išvardintų grupių, DJ Lethal taip pat bendradarbiavo su kitomis muzikos žvaigždėmis – „Sugar Ray“, „Sepultura“, „Soulfly“, „Run DMC“, Rob Zombie, „Biohazard“, „Evanescence“ ir daugeliu kitų.

DJ Lethal nekantraudamas laukia „Limp Bizkit“ koncertų Kaune ir Rygoje, nes džiaugiasi, kad galės groti patiems ištikimiausiems grupės gerbėjams Baltijos šalyse.

Jau kuris laikas sklando gandai, kad „Limp Bizkit“ planuoja įrašyti naują albumą, todėl yra didelė tikimybė, kad koncertuose bus atlikti ir nauji, niekur iki šiol negirdėti, grupės kūriniai. Bet kuriuo atveju, didžiausi „Limp Bizkit“ gerbėjai tikrai išgirs visus geriausius grupės hitus: “Nookie“, „Break Stuff“, „Take a Look Around“, „My Generation“, “Rollin’“, „My Way“, „Behind Blue Eyes“, „Lightz“, „Gold Cobra“, „Lonely World“ ir daugelį kitų.