Naujienų srautas

Muzika2019.12.09 11:03

LRT.lt studijoje: Saulius Prūsaitis – apie tikėjimą, dukros klausimus ir naują albumą

LRT.lt 2019.12.09 11:03

Pirmadienio rytą naujienų portalo LRT.lt studijoje lankėsi vienas populiariausių Lietuvos muzikos atlikėjų Saulius Prūsaitis. Tiesioginėje transliacijoje dainininkas papasakojo apie netrukus pasirodysiantį savo albumą ir koncertų turą per Lietuvą, kuris prasideda jau šią savaitę.

Pokalbio įrašas:

Trečiąjį solinį albumą šį mėnesį išleisiantis Saulius yra sukūręs daugybę hitų ir jau nekantrauja naujas ir populiariausias savo dainas atlikti koncertuose.

„Repeticijų grafikas intensyvus. Atnaujinome ne tik dainų sąrašą, bet ir choreografiją, kostiumus. Pažadame pusantros valandos gryno džiaugsmo, šokius šviesų jūroje ir tą lengvumo jausmą, lyg visas pasaulis tau po kojų ir namo išties nebereikia pareit“, – žada S. Prūsaitis.

„Namo nereiks pareit“ buvo suplanuotas kaip dešimties didelių areninių ir mažesnių salių turas, tačiau, jam dar neprasidėjus, prireikė jau trijų papildomų koncertų: ne tik dainininko gimtojoje Marijampolėje, bet ir Panevėžyje bei Mažeikiuose. „Dar nė karto nėra buvę, kad tiek papildomų šou reikėtų“, – sako S. Prūsaitis.

S. Prūsaičio koncertinis turas „Namo nereiks pareit“ vyks: gruodžio 11 d. – Tauragėje, 14 d. – Šiaulių arenoje, 17 d. – Vilniuje, „Siemens“ arenoje, 18 d. – Alytuje, 21 d. (16.00 ir 19.00) – Panevėžyje, 27 ir 28 d. – Marijampolėje, 29 d. – Kaune, „Žalgirio“ arenoje, 30 d. (18.00 ir 20.30) – Mažeikiuose, 31 d. – naujametinis šou Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi