Muzika

2019.11.03 19:39

Gabrielius Vagelis pristatė savo debiutinį albumą: Vilniaus publika dainavo kartu

LRT.lt 2019.11.03 19:39

Atlikėjas Gabrielius Vagelis šeštadienio vakarą Vilniaus muzikos klube „Tamsta“ pristatė savo debiutinį albumą „Vėjai ir vanduo“, rašome pranešime žiniasklaidai. Šiame albume sudėta pastarųjų kelerių metų G. Vagelio kūryba, klausytojai čia gali rasti tiek jau gerai pažįstamas dainas, tokias kaip „Dalis manęs“, „Kažkada mane nuves“ ar „Jausti laisvę stipriau“, tiek visiškai naujus, dar niekur negirdėtus kūrinius.

Sklidinai muzikos klubą užpildžiusi publika buvo gerai nusiteikusi ir su G. Vageliu kartu dainavo žinomiausių dainų žodžius. Nors albumas „Vėjai ir vanduo“ pasirodė vos prieš kelias dienas, galima buvo pastebėti ir tokių, kurie mokėjo jau visų dainų žodžius.

„Noriu labai padėkoti visiems susirinkusiems – publika buvo nuostabi. Viso koncerto metu tvyrojo labai jauki atmosfera, jaučiausi tarsi namie. Žmonės linksminosi, džiaugėsi ir šoko kartu, o kai visi kartu dainuoja tavo dainų žodžius – jausmas neapsakomas“, – po koncerto įspūdžiais dalijosi G. Vagelis.

Koncerte kartu su G. Vageliu scenoje pasirodė ir būrys svečių: atlikėjos Kotryna Juodzevičiūtė, Gintė Sičiūnaitė, reperis Omerta. K. Juodzevičiūtė publikai atskleidė, kad dainuoti kartu su G. Vageliu buvo sena jos svajonė.

„Labai džiaugiuosi, kad galiu kartu su Gabrieliumi dainuoti vienoje scenoje, ir dar tokią dieną – per jo debiutinio albumo pristatymą. Jaudinuosi turbūt ne mažiau nei Gabrielius, nes šio albumo pasirodymo taip pat labai laukiau. Gabrielius yra ne tik puikus atlikėjas, bet ir kompozitorius, jis yra Lietuvos ateitis“, – scenos partneriui komplimentų negailėjo K. Juodzevičiūtė.

Jau ateinantį antradienį albumas „Vėjai ir vanduo“ bus pristatytas ir Kauno publikai, o paskutinis pristatymo koncertas laukia lapkričio 12 d. Klaipėdoje.

Nuotraukas iš G. Vagelio debiutinio albumo „Vėjai ir vanduo“ pristatymo Vilniuje galite peržiūrėti galerijoje.