Muzika

2019.05.20 11:01

LRT.lt studijoje viešėjusio Jurijaus euroviziniai įspūdžiai: aptarė islandų akibrokštą ir Madonnos šou

LRT.lt2019.05.20 11:01

LRT.lt studijoje lankėsi ką tik iš Tel Avivo grįžęs Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jurijus Veklenko, kuriam iki konkurso finalo pritrūko vos vieno taško.

„Eurovizijoje“ Jurijus nepriekaištingai atliko dainą „Run With The Lions“, tačiau sėkmė šįsyk neaplankė ir antrajame pusfinalyje jis liko 11-toje vietoje.

Pusfinalio dieną Jurijus pristatė ir pirmąjį savo albumą, o kol ruošėsi pasirodymams Izraelyje aplankė Jeruzalę, maudėsi Negyvojoje jūroje, bendravo su įdomiais žmonėmis ir nemažai sportavo.

Ramūnas Zilnys kalbina: Jurijus Veklenko

Vakare sugrįžęs į Lietuvą, Jurijus išsikrovė lagaminą ir klausėsi Švedijos atstovo dainos. Labiausiai Jurijų stebina tai, kad nors po antrojo pusfinalio jo kova „Eurovizijoje“ baigėsi, žinučių jis sulaukia net ir grįžęs namo.

„Sužinojus, kad iki finalo pritrūko tik 1 taško iki finalo, buvo ir apmaudu, ir džiugu. Nuotaika tikrai pagerėjo, kai sužinojau, kad žmonės palaikė ir nelikau paskutinis“, – sakė Jurijus. Jis taip pat atskleidė, kad finale labiausiai palaikė Nyderlandų ir Švedijos atstovus.

„Eurovizija 2019“. Lietuva. Jurijus – „Run With The Lions“

Jurijus tai pat pasidalijo įžvalgomis apie Madonnos pasirodymą bei Islandijos atstovų akibrokštą – islandų parodytas Palestinos vėliavas, kuomet buvo skelbiami balsai.

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt