Naujienų srautas

Muzika2019.04.25 14:47
N-14

Madonna grįžo su trenksmu: naujame klipe – erotiškos scenos ir provokuojami vaizdai

LRT.lt 2019.04.25 14:47

JAV dainininkė Madonna sugrįžta į sceną. Kaip skelbta šį mėnesį, populiarioji atlikėja šįmet išleis naują albumą „Madame X“, o ketvirtadienį paryčiais (Lietuvos laiku) pristatė ir pirmąjį klipą iš jo.

Dainos „Medellin“, įrašytos su Kolumbijos dainininku Maluma, klipe netrūksta pikantiškų scenų. Nemažoje dalyje jų 60-metė atlikėja ir 35 metais jaunesnis Maluma dūksta lovoje. Viename kadre Madonna netgi laižo savo partnerio kojos pirštą.

Provokuoti mėgstanti dainininkė klipo pradžioje rodoma besimeldžianti ir sakanti, kad niekada nebebus tokia, kokios norėtų visuomenė.

Naujajame klipe netrūksta ir užuominų į ankstesnius atlikėjos klipus – tokius kaip „Like A Prayer“, „Human Nature“ ir „Don‘t Tell Me“.

Ankstesnis Madonnos diskas „Rebel Heart“ pasirodė 2015-aisiais. Panašu, kad naujasis dainininkės albumas, kuris pasirodys birželio 14-ąją, bus konceptualus projektas.

„Instagram“ neseniai paskelbtame vaizdo įraše dainininkė parodyta vilkinti įvairius kostiumus, o jos balsas pasakoja, apie ką bus naujasis muzikinis projektas.

„Nusprendžiau pavadinti savo albumą „Madame X“. Ji – slaptoji agentė, keliaujanti po pasaulį. Keičianti tapatybę. Nešanti šviesą į tamsias vietas“, – sako Madonna.

„Madame X yra šokėja. Profesorė. Valstybės vadovė. Raitelė. Kalinė. Studentė. Mama. Vaikas. Mokytoja. Vienuolė. Dainininkė. Šventoji. Kekšė. Ir šnipė meilės namuose. Aš esu Madame X“, – toliau įraše pasakoja viena populiariausių pasaulio atlikėjų.

Gegužės 1-ąją Madonna naująjį kūrinį „Medellin“ atliks „Billboard“ muzikos apdovanojimų ceremonijoje JAV.
Tikėtina, kad gegužės 18-ąją ji pasirodys ir „Eurovizijos“ konkurso finale Tel Avive – kalbos apie tai, kad Madonna bus ypatinga šio renginio viešnia ir atliks dvi dainas, netyla jau kelias savaites.

Tiesa, „Eurovizijos“ rengėjai to kol kas oficialiai nepatvirtino, tačiau Izraelio spauda jau net rašo apie būsimojo pasirodymo detales.

Esą Madonna atliks savo garsųjį hitą „Like A Prayer“, taip pažymėdama jo trisdešimtmetį, o taip pat – vieną naujojo albumo dainų.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi