Muzika

2019.04.15 17:51

Karalienė sugrįžta: ko tikėtis iš mįslingo naujo dainininkės Madonnos albumo?

LRT.lt 2019.04.15 17:51

JAV atlikėja Madonna, dažnai tituluojama popmuzikos karaliene, savaitgalį privertė savo gerbėjų širdis plakti stipriau.

Savo paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“ 60-metė atlikėja paskelbė naujo muzikos ištrauką ir paskelbė, jog išleis naują albumą.

Ankstesnis jos diskas „Rebel Heart“ pasirodė 2015-aisiais, tad žinių apie naują muziką Madonnos klausytojai jau nekantriai laukė.

Panašu, kad naujasis dainininkės darbas bus konceptualus projektas, kuris vadinsis „Madame X“.

„Instagram“ paskelbtame vaizdo įraše dainininkė parodyta vilkinti įvairius kostiumus, o jos balsas pasakoja, apie ką bus naujasis muzikinis projektas.

„Nusprendžiau pavadinti savo albumą „Madame X“. Ji – slaptoji agentė, keliaujanti po pasaulį. Keičianti tapatybę. Nešanti šviesą į tamsias vietas“, – sako Madonna.

„Madame X yra šokėja. Profesorė. Valstybės vadovė. Raitelė. Kalinė. Studentė. Mama. Vaikas. Mokytoja. Vienuolė. Dainininkė. Šventoji. Kekšė. Ir šnipė meilės namuose. Aš esu Madame X“, – toliau įraše pasakoja viena populiariausių pasaulio atlikėjų.

Kol kas neatskleista, kas prodiusavo naujojo, jau 14-ojo Madonnos albumo dainas. Neaiškūs ir jų pavadinimai bei albumo pasirodymo data, taip pat – ar atlikėja leisis į pasaulines gastroles, kurios anksčiau stebindavo įspūdingais sceniniais sprendimais.

Praėjusią savaitę paskelbta, kad dainininkė gegužę kaip ypatinga viešnia pasirodys „Eurovizijos“ konkurse Tel Avive, tačiau to kol kas oficialiai nepatvirtino konkurso rengėjai. Pirmadienį jie surengė spaudos konferenciją ir papasakojo daugiau renginio detalių, tačiau apie Madonnos pasirodymą neužsiminė.