Naujienų srautas

Mokslas ir IT2019.04.10 17:47

Naujoji „Samsung“ „Galaxy A“ serija: dėmesys Z kartai, asmenukėms ir kainai

Trečiadienį „Samsung“ pristatė naują „Galaxy A“ išmaniųjų telefonų liniją, kurią sudaro šeši vidutinės klasės telefonų modeliai. „Daugiausia dėmesio skirsime Z kartai, kuri telefonais moko naudotis savo tėvus, be to, sugebame perkelti kai kurias flagmanų savybes į daug pigesnius telefonus“, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Šioje linijoje kovą pasauliui pristatyti „A10“, „A50“ ir „A70“, o dabar kompanija paskelbė išleidžianti dar tris išmaniųjų modelius – A20e“, „A40“ ir „A80“. Produktų priešakyje – pirmasis „Galaxy“ išmanusis telefonas „A80“ su besisukančia kamera. Tiesa, šio telefono vartotojams dar reiks palaukti, jis dar tobulinamas.

Rekomendacinės įrenginių kainos prasideda nuo 249 eurų ir neturėtų viršyti 649 eurų ribos.

Dėmesys tiesioginėms vaizdo transliacijoms

Naujasis „Galaxy A80“ pasižymi išmania baterija, turi ekraną be jokių rėmelių ir įpjovų. Naujas išmanusis sukurtas vartotojams, trokštantiems dalintis savo gyvenimo įspūdžiais ir akimirkomis su kitais ne tik asmenukių pavidalu, bet ir tiesiogiai transliuojamu vaizdu. 

Pasak „Samsung Electronics Baltics“ vadovo, tyrimai rodo, kad kasdien augantis tiesioginių vaizdo transliacijų socialiniuose tinkluose srautas didės ir toliau. 

„Kurdami naujus išmaniuosius telefonus primiausia kreipiame dėmesį į žmonių poreikius, todėl mūsų strategija yra pristatyti pažangiausias technologijas visose produktų linijose, taip suteikiant galimybes visiems vartotojams naudotis išmaniausiais sprendimais, patirti, užfiksuoti geriausias akimirkas ir jomis dalintis,– teigė Simonas Skupas.

Mažesnis telefonas vilios jaunimą?

Naujausią „Galaxy A“ seriją sudaro šeši skirtingi išmaniųjų telefonų modeliai, kurie turi ilgiau veikiančią bateriją, itin kokybišką vaizdą rodantį ekraną ir, žinoma, patobulintą kamerą. Nesvarbu, ar prioritetas teikiamas dideliam, raiškiam ekranui, aukščiausios klasės kamerai ar galingai baterijai, „Galaxy A“ serija siūlo kiekvieno norus atitinkantį sprendimą.

 „Samsung“ specialiai Europos regiono vartotojams pasiūlė du išskirtinius modelius – „A20e“ ir „A40“. Abu įrenginiai pasižymi pažangiomis „Galaxy A“ serijai būdingomis naujovėmis, o mažesnis ekrano dydis atspindi dalies Europos vartotojų norą rinktis kompaktiško dydžio įrenginius.

Inovatyvi besisukanti kamera

„Galaxy A80“ modelis, tai pirmasis  „Samsung“ išmanusis telefonas turintis besisukančią kamerą. Norint fotografuoti, speciali plokštelė su trimis objektyvais automatiškai iškyla telefono nugarėlėje, o norint užfiksuoti asmenukę su priekine kamera, objektyvai patys automatiškai atsisuka į telefono priekį. 

Besisukanti kamera pasižymi 48 MP raiška, todėl nuotraukos bus ryškios tiek fotografuojant dieną, tiek naktį. Naujame išmaniajame integruota 3D gylio kamera, leis išnaudoti „Live Focus“ funkcijos teikiamas galimybes – ji nuskaito objektų gylį ir išmatavimus. Išmaniojo kamera turi itin plataus kampo objektyvą, kuris užfiksuoja vaizdus, kokius mato žmogus.

„Super steady“ funkcija padeda nufilmuoti tolygius vaizdo įrašus, net ir judant. Kameroje integruotas vaizdo optimizatorius gali atpažinti iki 30 skirtingų objektų ar scenų, o trūkumų aptikimas dar prieš fotografuojant automatiškai nustato kadro netobulumus.

Ekranas, baterija ir garso sistema

„Galaxy A80“ turi pirmajį „Samsung“ kompanijos naują „Infinity“ 6,7 colių ir „FHD + Super AMOLED“ ekraną.

Naujasis išmanusis turi „Dolby Atmos“ garso sistemą, kuri naudojant ausines ar „Bluetooth“ ryšiu veikiančią kolonėlę, sukuria jausmą, kad garsas aplink jus sklinda 360 laipsnių kampu.

„Galaxy A80“ taip pat turi 3700 mAh bateriją ir greito įkrovimo funkciją, kuri gali suteikti 25W galią. Išmani naujo telefono baterija pati optimizuoja energijos suvartojimą, savarankiškai atsižvelgdama į vartotojo kasdienį naudojimąsi įrenginiu ir įvairiomis programėlėmis. Naujuose telefonuose integruotas baterijos veikimą optimizuojantis „Adaptive Power Saving“ režimas.

Įsimena dirbtinis intelektas

„Intelligent Performance Enhancer“ funkcija pasinaudoja dirbtiniu intelektu ir įsimena vartotojo naudojimosi mobiliuoju telefonu įpročius, optimizuoja baterijos veikimo laiką, CPU ir RAM pagal naudojimąsi, taip priversdama telefoną dirbti efektyviau. 

Be to, „Samsung“ ir į „Galaxy A“ liniją įdiegė „Knox“ saugumo platformą. Užtikrinti maksimaliu saugumu, vartotojai gali drąsiai naudotis „Samsung Pass“ prieiga, leidžiančia prie įvairių programų ir interneto svetainių jungtis naudojant biometrinį autentifikavimą.

„Galaxy A40“ ir „Galaxy A50“ Lietuvoje jau galima įsigyti nuo balandžio mėnesio pradžios, o „Galaxy A10“, „Galaxy 20e“ ir „Galaxy A70“ Lietuvos parduotuvėse pasirodys jau gegužės mėnesį. Savo „A20e“, „A40“, „A50“ ir „A70“ vartotojai galės išsirinkti iš keturių skirtingų spalvų – juodos, baltos, mėlynos ir koralinės, o „A10“ vartotojams bus pasiūlytas juodos, mėlynos, raudonos ir koralinės spalvos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi