Naujienų srautas

Lietuvoje2018.09.24 15:00

V. Ušackas stos į kovą su I. Šimonyte: tikiu savo pergale

Modesta Gaučaitė, LRT.lt 2018.09.24 15:00

Po Gitano Nausėdos ir Ingridos Šimonytės paskelbtų sprendimų dėl prezidento rinkimų, Vygaudas Ušackas pateikė savo komentarą – jis stos į kovą su I. Šimonyte ir rungsis dėl konservatorių paramos.

„Kaip ir sakiau, aš dalyvausiu TS-LKD organizuojamuose pirminiuose rinkimuose. Apie tai raštu pranešiu Gabrieliui Landsbergiui rytoj. Gaila, kad tiek mažai kandidatų, kurie patvirtino norą dalyvauti, dabar būsime tik du. Tikiuosi garbingų, orių ir sąžiningų debatų“, – žurnalistams sakė V. Ušackas.

Jis sakė laukiantis diskusijos su I. Šimonyte apie tai, kokia turėtų būti Lietuvos ateitis, vertybes, bendruomeniškumą, pilietiškumą, ekonomikos proveržį ir ambiciją bei užsienio politiką ir nacionalinį saugumą.

„Žinau, kad turiu savo kompetenciją, žinias ir lyderystės savybes, kurias pateiksiu ir tikiuosi laimėsiu rinkimus“, – kalbėjo V. Ušackas.

Paklaustas, ką ketina daryti jei partijos rinkimus laimės ne jis, o I. Šimonytė, kandidatas į klausimą tiesiai neatsakė. Jis kartojo, kad turi 28 metų diplomatinė ir politinė patirtis liudija, kad jis turi sukaupęs reikalingas kompetencijas ir lyderystės savybes.

„Tikiu savo pergale“, – sakė jis.

Rugsėjo 19 d. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis išsiuntė oficialius kvietimus G. Nausėdai, V. Ušackui ir I. Šimonytei dalyvauti TS-LKD atviruose rinkimuose.

Pirmadienį G. Nausėda pranešė atsisakantis dalyvauti konservatorių vidiniuose kandidato į prezidentus rinkimuose, I. Šimonytė spaudos konferencijos metu informavo ketinanti juose dalyvauti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi