captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vilniuje – futbolo maratonas jaunimo atskirčiai mažinti

Penktadienį Vilniuje organizuojamas futbolo maratonas, kuris vyksta S. Daukanto aikštėje priešais prezidentūrą. Šis renginys yra iniciatyvos „Padovanok vaikui vasarą“ dalis. Pasak prezidentės, daugybė futbolo maratono dalyvių – geriausias įrodymas, kad visuomenė neabejinga socialinę atskirtį patiriantiems vaikams. Svarbus kiekvienas šalies vaikas, todėl čia susirinkusiems futbolas – ne tik smagus laisvalaikio žaidimas. Tai galimybė prisidėti prie pagalbos gatvėje atsidūrusiems vaikams, stiprinti jų gebėjimus ir socialinius įgūdžius.
Asociatyvi BNS nuotr.
Asociatyvi BNS nuotr.

„Futbolą žaisti galima bet kur bet kada ir tikriausiai bet kas tuos elementarius gebėjimus turi: ar vartuose pastovėti, ar kamuolį paspardyti, o vaikams reikia dėmesio. Kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kontekste mes matome, kad vaikai laukia ne žaislų, ne dovanų, o bendravimo. Pažvejoti, pažaisti futbolą, pasimokyti stalo žaidimų, pabendrauti – tai yra tos vasaros dovanos, kurių vaikai laukia“, – sako LR prezidentės patarėja Marija Dautartaitė.

Pasak prezidentės patarėjos, futbolas yra taikli iliustracija, kaip galima susitelkus padaryti, kad vaikas turiningai leistų vasarą ir gautų naujų įgūdžių.

Vilniaus socialinio klubo projektų koordinatorė Mariana Sutkienė pasakoja, kad futbolo maratonas truks aštuonias valandas – nuo 12 val. iki 20 val.

Maratone dalyvauja 37 komandos, suburtos iš atsakingo verslo, žurnalistų, futbolo profesionalų, visuomenės veikėjų ir net politikų atstovų. Visos maratone surinktos lėšos bus skirtos „Vilniaus socialinio klubo“ veiklai su sunkumus patiriančiais vaikais paremti.

„Mes pasirinkome tokį formatą dėl to, kad labai nenorėjome, kad tai būtų varžybos, t.y. standartinis turnyras, kai išsiaiškiname nugalėtoją. Tad mes pasirinkome tokį formatą, kad visi prisidėtų, tiek verslas, tiek nevyriausybinės organizacijos, žurnalistai ir kiti. Mes žaisime bendram tikslui aštuonias valandas“, – sako M. Sutkienė.

Plačiau apie renginį – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...