captcha

Jūsų klausimas priimtas

R. Dargis: suvokdami pasaulinius pokyčius turime investuoti į pedagogų rengimą

„Keičiantis pasauliui, globalėjant, mums reikia suspėti su žmonių, žinių, mentalo pokyčiais, todėl šiandien pradėjome matyti, kad mūsų švietimo sistema, ypač – bendrasis ugdymas – atsilieka nuo tų pokyčių ir šiandien mums verkiant reikia investuoti į mokytojų švietimą“, – sako Lietuvos pramoninkų federacijos prezidentas Robertas Dargis, kalbėdamas apie pasaulinius pokyčius, kurie turi įtakos mokymuisi ir pasirengimui atsinaujinančiai darbo rinkai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

R. Dargis ragina nustoti laikytis sistemos, kad mokiniams reikia „pūsti žinias“, laukti, kol jie jas pakartos ir pagal tai vertinti jų gebėjimus. Lietuvos pramoninkų federacijos prezidentas ragina ugdyti vaikų kūrybiškumą, kas gali tapti ateities garantu.

„Matome, kad šiandien ant stalo yra tie sprendimai, kurie reflektuoja priešrinkimį kalbėjimą. Suprantu, ką reiškia viešieji ryšiai, ką reiškia kalbėjimas prieš rinkimus. Tačiau reikia priimti tenkančią atsakomybę už valstybės ateitį ir pradėti dirbti tuos darbus, kurie fundamentiškai keis valstybės trajektoriją“, – sakė R. Dargis, pridurdamas, kad palaiko aukštojo mokslo reformą.

Daugiau apie tai, kaip turėtume reaguoti į besikeičiančias tendencijas – pokalbyje.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...