Lietuvoje

2016.04.04 18:53

Vėl sumaištis Vilniuje: parke „Outlet“ – įtartina dėžė su vaistų maišeliais

15min.lt 2016.04.04 18:53

Pirmadienio pavakarę sostinės prekybos centrą „Outlet“ apgulė specialiosios tarnybos – sumaištį sukėlė aptikta įtartina dėžė su kažkokiais buteliukais.

Sujudimas sostinės Žirmūnų rajone esančiame „Outlet“ parke prasidėjo po 17 val.

Pirkėjai nebebuvo įleidžiami vidun, o lankytojai ir darbuotojai išvesti į lauką, šio išparduotuvių centro viduje aptikus keistą nežinia kieno paliktą dėžę.

Pirminiais duomenimis, jos viduje neaiškios kilmės buteliukai.

„Atvažiavau čia į parduotuvę, bet pamačiau greitąją ir gaisrinę. Vienas lauke stovėjusių darbuotojų pasakė, kad vyksta evakuacija“, – 15min pranešė įvykio liudininke tapusi vilnietė Asta.

Beje, nei Bendrasis pagalbos centras, nei kitos tarnybos ir vėl nesivargino informuoti visuomenės apie šią galimai pavojingą situaciją. Toks pats požiūris į vilniečių saugumą ir jų poreikį planuotis laiką buvo pademonstruotas ir šį vidurdienį, kai dėl stotelėje palikto raudono lagamino sutriko eismas Laisvės prospekte, sustojo troleibusai ir autobusai, tačiau jokios informacijos apie įvestą planą „Skydas“ nebuvo.

Vidurdienio sumaištis sostinės Pašilaičių rajone tęsėsi maždaug pustrečios valandos. Tuo tarpu išparduotuvių centre dabar sklando kalbos, kad prekybą planuojama atnaujinti bent iki 20 val. Portalo 15min fotoreporteris Irmantas Gelūnas įvykio vietoje išsiaiškino, kad išparduotuvių centro darbą sutrikdžiusios aplinkybės – kuriozinės.

Pasirodo, kažkoks vyriškis apsilankė „Outlet“ parko vaistinėje, norėdamas priduoti dėžę senų naudojimui nebetinkamų vaistų. Tačiau vaistinės darbuotojos jam esą pareiškė, kad tokio krovinio nepriims. Vilniečio toks įvykio posūkis netenkino, todėl jis padarė taip, kaip buvo sumanęs – pastatė dėžę ant grindų prie vaistinės patalpų ir išėjo. Maža to, vyriškis dėžėje sąmoningai paliko raštelį su savo mobiliojo telefono numeriu.

Tačiau vaistinės personalui ši situacija vis vien sukėlė nerimą ir stresą. Saugumo sumetimais, buvo iškviestos visos specialiosios tarnybos. Praėjus daugiau nei valandai nuo įvykio pradžios, situacija „Ogmios miesto“ išparduotuvių centre dar nebuvo stabilizuota.

Bus papildyta