captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kodėl būsimiesiems vairuotojams svarbu žinoti apie marihuaną ir hašišą?

Laikydami teorinį egzaminą, būsimi vairuotojai gauna įvairiausių klausimų apie kelių eismo taisykles ir saugaus eismo pagrindus. Visgi pasitaiko netikėtų ir menkai su pačiu vairavimu susijusių užduočių. Kodėl?
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Praktines vairavimo pamokas daugelis būsimų vairuotojų vertina kaip vieną labiausiai stresą keliančių patyrimų. O kaip dėl teorinių užduočių?

Keičiantis kelių eismo taisyklėms (KET), padėčiai keliuose ar įsigaliojus naujovėms, kompiuteriniuose testuose atsiranda naujų klausimų. Vairavimo mokyklų instruktoriai pasakoja, kad mokiniai neretai priekaištauja, neva dalis teorinių klausimų yra nesusiję su esminėmis, vairuotojui reikalingomis žiniomis ir tik apsunkina mokymosi procesą.

„Ruošiantis egzaminui „Regitroje“, vairuotojo tikslas yra ne pasiruošti tik egzamino išlaikymui, bet taip pat suvokti, kas yra eismas, suprasti saugaus eismo pagrindus. Neatsitiktinai dėl to atsirado tam tikri klausimai, kurie susiję tiesiogiai su saugiu eismu. Ne tik su KET, bet ir su papildoma bei būtina informacija“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Keliai. Mašinos. Žmonės“ kalbėjo Vidmantas Pumputis, Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo skyriaus vedėjas.

Už vairavimo egzaminus atsakingos įmonės „Regitra“ atstovas pasakoja, kaip sudaromi teoriniai klausimai.

Plačiau žiūrėkite LRT TELEVIZIJOS laidos „Keliai. Mašinos. Žmonės“ reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...