Lietuvoje

2020.05.02 09:34

Paskelbė, kur ir kada bus laidojamas pedagogas Bronislovas Burgis

LRT.lt2020.05.02 09:34

Pedagogas, vienas iš Kauno technologijos universiteto (KTU) įkūrėjų Bronislovas Burgis bus laidojamas trečiadienį Antakalnio kapinėse, Menininkų kalnelyje. Laidotuvės bus transliuojamos tiesiogiai jo feisbuko paskyroje.

Kaip skelbiama B. Burgio feisbuko paskyroje, laidotuvės vyks gegužės 6 dieną, trečiadienį 13 valandą Vilniaus Antakalnio kapinėse, Menininkų kalnelyje.

Dėl ypatingos situacijos šalyje planuojama rengti tiesioginę laidotuvių transliaciją feisbuko paskyroje. Taip pat artimieji praneša, kad atsisveikinti su pedagogu kviečiami tik artimiausi žmonės, kurie patys gaus pakvietimus.

„Tik keletą pačių artimiausių žmonių prieš laidotuves kapinėse asmeniškai pakviesime į šarvojimo salę. Visiems kitiems siūlome arba atvykti į kapines, arba stebėti tiesioginę transliaciją FB“, – rašoma paskyroje.

Taip pat pranešama apie tai, kokios tvarkos bus laikomasi laidotuvių metu. Pateikiame pilną aprašą:

Mes labai rūpinamės jūsų sveikata, todėl, jei atvyksite į kapines:
- laikykitės 2 m atstumo nuo kitų žmonių;
- dėvėkite kaukę;
- įsitikinkite, kad esate sveiki;
- neikite arti kapo; kapinių teritorija yra labai erdvi, mes pasirūpinsime garsiakalbiu;
- atsineškite ne daugiau kaip po vieną gėlę, ir ant kapo ją padėkite jau pasibaigus laidojimo ceremonijai, prieidami prie kapo laikydamiesi 2 m atstumo nuo kitų žmonių.

Prašome parašyti asmeninę žinutę Dovile Burgiene, jei norėsite pasisakyti laidotuvėse. Dalinkitės savo prisiminimais, komentuodami įrašus šiame profilyje.

LRT.lt primena, kad B. Burgis mirė ketvirtadienį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.