Lietuvoje

2020.02.11 17:02

Signataras Malkevičius: Kovo 11-ąją prasidėjo kitokia valstybės raida

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.02.11 17:02

Signataras Stasys Malkevičius sako, kad atkuriant nepriklausomybę reikėjo drąsos, ištvermės ir tautos palaikymo. Tuomečius labai skirtingus deputatus, pasak S. Malkevičiaus, vienijo viena idėja – nepriklausoma Lietuva.

„Džiaugsmo banga užliejo supratus, kad man suteikta teisė pačiam spręsti savo svajonės realizavimą. Baimės jausmo nebuvo. Buvome tapę avantiūristais, žinojome, kas mūsų laukia, o kelio atgal nebuvo. [...]

Užteko mums drąsos, ištvermės, negaliu sakyti, kad visa tai pasiekėme tik mes – tauta padėjo. Viena idėja vedė visus, nors mes buvome labai skirtingi, kaip vaivorykštės spalvos. Dvejus su puse metų užtikrintai dirbome, parašėme Konstituciją, pastatėme valstybei pamatus“, – pasakoja S. Malkevičius.

Susitikimas su signataru S. Malkevičiumi laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Šis bei visi kiti reportažai – ir portale LRT.lt.

Signataras Stasys Malkevičius: buvome labai skirtingi, bet nepriklausomybės idėja vedė visus

Jis sako, kad nuo Kovo 11-osios prasidėjo visai kitokia valstybės raida. Signataras teigia besididžiuojantis atkurta nepriklausoma Lietuvos valstybe, jos visuotiniu pripažinimu ir sėkmingu įstojimu į Europos Sąjungą bei NATO aljansą.

Džiaugsmo banga užliejo supratus, kad man suteikta teisė pačiam spręsti savo svajonės realizavimą.

„Linkiu, kad politikai ir visuomenė būtų ta karta, kuri prisiimtų ir užbaigtų nepriklausomos nuo Rusijos energetikos formavimą“, – LRT TELEVIZIJAI kalba S. Malkevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.