Lietuvoje

2020.01.20 10:02

Signataras Miškinis: pastatėme Lietuvos traukinį ant gerų bėgių

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.01.20 10:02

Signataras Albertas Miškinis sako, kad Aukščiausioji Taryba prieš tris dešimtmečius pastatė Lietuvos traukinį ant gerų bėgių. Prisimindamas kovą dėl nepriklausomybės jis sako, kad, transliuojant pirmąjį Sąjūdžio mitingą, Lietuvoje nepadarytas nė vienas nusikaltimas, nes visi žiūrėjo transliaciją.

„Kadangi buvo paskelbtas vardinis balsavimas, niekas nedrįso pasakyti prieš. Kai buvo daromas pirmas Sąjūdžio suvažiavimas, Lietuvoje nebuvo jokio nusikaltimo, nes visi buvo susėdę prie televizorių. Buvo nerimo dėl važinėjančių tankų ir ekonomikos, nes buvo priklausomi nuo Maskvos.

Kaip bebūtų, pastatėme Lietuvos traukinį ant gerų bėgių. Man džiugu, kad viskas eina tik pirmyn, gyvenimas gerėja po truputį, atsirado prekių, nereikia eilėse po darbo stovėti valandą laiko, kyla atlyginimai“, – LRT TELEVIZIJAI sako A. Miškinis.

Susitikimas su signataru A. Miškiniu – laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Šis bei visi kiti reportažai – ir portale LRT.lt.

Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras Albertas Miškinis: Aukščiausioji Taryba pastatė Lietuvos traukinį ant gerų bėgių

Man džiugu, kad viskas eina tik pirmyn, gyvenimas gerėja po truputį.

Tačiau signatarui kelia nerimą Seime esančios priešpriešos: „Linkiu, kad ta priešprieša mažėtų. Esame viena nedidelė valstybė ir turime visi koncentruotis į tai, kaip gyvensime“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.