Naujienų srautas

Kultūra2018.12.12 13:18

I. Zasimauskaitė pristato naują dainos „Apkabink“ versiją ir klipą: pirmą kartą išdrįso šokti

LRT.lt 2018.12.12 13:18

Prieš mėnesį pristačiusi jai itin brangią ir daug reiškiančią dainą „Apkabink“, Ieva Zasimauskaitė pristato naują jos klipą bei versiją – lyriškesnę, jautresnę, intymesnę. Tokią, kurioje ji pirmąkart išdrįsta šokti ir taip išlaisvinti slapčiausius savo jausmus, rašoma pranešime spaudai.

„Ši daina nuo pradžių iki galo yra mano pasaulis , mano vidinis pasakojimas, išgyvenimas“, – atvirai prisipažįsta atlikėja.

Daina „Apkabink“ gimė Ievai sunkiu laiku – ją ji parašė sėdėdama automobilyje, važiuodama po skaudas išsiskyrimo su draugu.

„Tik po išsiskyrimo pradedame matyti dalykus, kuriuos galėjome daryti kitaip, tik tada pradedame suvokti, kad santykius reikia statyti tada, kai jie vyksta, o ne tada, kai baigiasi. Tuomet atrodo, užtektų paskutinio karto, kad viską išsakytum, paskutinio apkabinimo...“ – kalba Ieva Zasimauskaitė.

Dainininkė atvira – jos gyvenime pasitaikė momentų, kai ji gailėjosi dėl padarytų klaidų, tačiau jau buvo per vėlu, kad jas ištaisytų.

„Noriu išmokti apsikabinti lyg paskutinį kartą kiekvieną dieną, kad niekada nesigailėčiau po to, kai to žmogaus nebelieka gyvenime“, – jautriai pasakoja ji.

Naujajai kūrinio „Apkabink“ versijai atlikėja nufilmavo ir naują klipą. Šįkart jis – visiškai kitoks nei jos senieji. Čia ji pirmąkart prieš kamerą išdrįsta šokti.

„Šis klipas yra man be galo ypatingas, aš pirmą kartą šoku... Ir šie kadrai netgi netyčia virto vaizdo klipu... Tai buvo filmavimo pabaiga, aš pasileidau plaukus ir tiesiog buvau paprašyta išgyventi šitą dainą taip, kaip tą kartą, kai ją rašiau... Dar nesu jautus tokio gero jausmo – tiesiog užsimerki ir jauti absoliučią laisvę būti savimi, tokia, kokia esi“, – šypsojosi dainininkė.

I. Zasimauskaitė sako, kad be jos komandos visas šis stebuklas, kurį ji siunčia savo gerbėjams, nebūtų įvykęs.

„Atiduodu tai jums. Klausykitės ir leiskim sau jausti!“ – sako Ieva.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi