Kultūra

2018.11.19 11:10

S. Prūsaitis: galbūt kada nors „sukalsiu“ rimtą albumą

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.11.19 11:10

„Džiaugiuosi kiekviena sukurta daina ir nesuku galvos, jei kūriniai per daug nutolę vieni nuo kitų“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sako atlikėjas Saulius Prūsaitis. Pasak dainininko, kurdamas mėgaujasi akimirka, todėl albumai neturi bendros siužetinės linijos.

Atlikėjas S. Prūsaitis tęsia koncertinį turą po Lietuvą, o LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pristato ir naują albumą pavadinimu „39“.

Asmeninio archyvo nuotr.

„Mes švenčiame gyvenimą ir dėkojame likimui, kad taip susiklostė, jog žmonės mus myli, salės – pilnos, sunku ką bepridurti, norisi tik padėkoti“, – šypsosi S. Prūsaitis.

Į albumą „39“ atlikėjas sudėjo dešimt lietuviškų kūrinių, o apie anglų kalba sukurtas dainas sako negalvojantis: „Kol kas yra taip, kaip yra. Buvo 10 dainų, kurias norėjau sudėti į albumą, nesinorėjo maišyti. Iš anksčiau turiu keletą kūrinių anglų kalba, kurias įdėsiu vėliau arba sugalvosiu joms kitą kontekstą.“

Anot S. Prūsaičio, dainos, sudėtos į albumą, turi atskiras temas ir nėra apjungtos.

D. Matvejevo nuotr.

„Man sunkiai sekasi kurti albumus, kurie turėtų kažkokią bendrą siužetinę liniją arba vientisą scenarijų. Kurdamas džiaugiuosi akimirka ir stengiuosi tai įprasminti muzikoje. Džiaugiuosi kiekviena sukurta daina ir nesuku galvos, jei kūriniai per daug nutolę vieni nuo kitų. Galbūt ateis laikas, tapsiu brandesnis ir „sukalsiu“ rimtą albumą apie naktį arba dieną“, – kalba jis.

S. Prūsaitis tikina, kad atlikėjas į sceną turi atnešti šilumą ir šventę: „Šie du žodžiai neatsiejami.“

Vis dėlto LRT TELEVIZIJOS laidoje dainininkas neatskleidžia, kodėl jo naujasis albumas pavadintas „39“.

Parengė Viktorija Juškauskaitė.

Daugiau – laidos įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt