Kultūra

2018.03.03 21:50

E. Kučinskas pagerbė V. Noreikos atminimą

LRT.lt2018.03.03 21:50

Šiauliuose jubiliejinis Edmundo Kučinsko šou turas prasidėjo liūdna nata – taip jau nelemtai sutapo, kad tos pačios dienos rytą Anapilin iškeliavo maestro Virgilijus Noreika.

Renginio vedėja Edita Mildažytė, E. Kučinsko prašymu, susirinkusiuosius pakvietė maestro atminimą pagerbti ne tradicine tylos minute, o garsiomis ovacijomis.

„Artistui nėra malonesnio garso nei plojimai“, – sakė E. Mildažytė aidint aplodismentams  Šiaulių arenoje.

Vis dėlto gyvenimas tęsiasi ir E. Kučinsko 45-erių metų scenos jubiliejui skirtas koncertas, prasidėjęs neplanuotai nelinksmai, tęsėsi taip, kaip ir E. Kučinskui įprasta – su geriausiomis dainomis, pilna krūtine, prasmingomis kalbomis ir puikia susirinkusiųjų nuotaika.

Laip skelbiama organizatorių pranešime, iš gausios daugiau nei 300 kūrinių diskografijos E. Kučinskas savo jubiliejiniams šou atrinko 23  kūrinius.

„Sukau smegenis, ką pasirinkti“, – prisipažino jis. Ir didžiausias klausimas čia buvo ne ką dainuoti, o ko nedainuoti.  Koncertas su pertrauka truko beveik 3 valandas ir susirinkusieji tikrai buvo daugiau nei laimingi išgirdę ir senus, beveik liaudies dainomis tapusius, ir visiškai naujus kūrinius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.